گیفت کارت
گیفت کارت

رقابت با ماشین‌های کوچک | نقدها و نمرات بازی Tiny Racer

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تنها چند روز از انتشار بازی Tiny Racer به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ می‌گذرد و انتقادهای فراوانی هم از آن شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات این بازی به تازگی عرضه شده است که بد نیست در ادامه به مرور آن‌ها بپردازیم.

Tiny Racer را باید از سری عناوین به سبک مسابقه‌ای و آرکید دانست که در آن باید به انتخاب اتومبیل کوچک خود پرداخته و در قالب حالت‌های مختلف، رقابت‌هایی را آغاز کنید. در برخی از حالت‌ها نیز موانعی وجود دارند که به هیچ وجه نباید در دام آن‌ها گرفتار شوید. سرعت در بازی نیز حرف اول را می‌زند و اگر کمی دقت را هم چاشنی کار کنید، بدون شک پیروز میدان خواهید بود. نقشه‌های متنوعی نیز در بازی وجود دارند که با طی کردن برخی مراحل می‌توانید نسبت به باز کردن آن‌ها اقدام کنید. ضمنا امکان شخصی‌سازی و بهبود اتومبیل‌ها در بازی فراهم شده است.

گفتنی است که استودیوی آیس‌تورچ اینتراکتیو (IceTorch Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته است. همچنین تجربه‌ی بازی به صورت دونفره با دوستان و یا سایر بازی‌بازان نیز امکان‌پذیر است که مطمئنا برای دوست داران سبک مذکور جالب توجه خواهد بود. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی عرضه کرده‌اند که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

THEGAMER 6/10

می‌توان گفت که سازندگان در توسعه‌ی Tiny Racer که یک بازی انحصاری به حساب می‌آید، تا حدودی موفق عمل کردند. قیمت بازی برروی فروشگاه نینتندو تقریبا ده دلار است که این را می‌توان یکی از ویژگی‌های خوب دانست. بدون شک همه‌ی افراد از Tiny Racer لذت نخواهند برد و تنها دوست داران سبک مسابقه‌ای و بازی‌بازان جوان‌تر هستند که می‌توانند چند ساعتی را با تجربه‌ی آن سرگرم شوند.

GOD IS A GEEK 4/10

Tiny Racer با گیم‌پلی عجیب و نه چندان جالب خود، به هیچ وجه عنوان خوبی برای سرگرم شدن بازی‌بازان نیست و توصیه می‌کنیم که به سراغ آن نروید.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 3/10

همه چیز در Tiny Racer بسیار بد است و ظاهرا سازندگان در الهام گرفتن از دیگر آثار هم خوب عمل نکردند. این بازی دارای یک حالت چندنفره هم هست، اما توسعه‌ی این بخش نیز جذاب نبوده و باگ‌های آزار دهنده‌ای دارد. بهتر است وقتتان را با عناوین مسابقه‌ای دیگری صرف کنید.

NintendoWorldReport 2/10

شاید تا به حال نظیر Tiny Racer را در کمتر عنوانی دیده باشید، اما به هیچ وجه با اثر سرگرم کننده‌ای مواجه نخواهید شد. گیم‌پلی بازی این طور به نظر می‌رسد که سازندگان تنها در یک هفته آن را توسعه داده‌اند و هیچ دقتی در جزئیات نشده است.

GameOver.gr 2/10

Tiny Racer را باید یکی از بدترین عناوین سبک مسابقه‌ای به حساب آورد. باگ‌ها و مشکلات فراوان در بازی بسیار خسته کننده هستند و پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه آن را امتحان نکنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید