گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim منتشر شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی آتلوس (Atlus) امروز دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای را از بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim منتشر کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر در این خصوص به همراه ویدئوی گفته شده باشید.

۱۳Sentinels: Aegis Rim از سری عناوین جذاب و داستان محور است که در آن سیزده داستان متنوع روایت می‌شود. در میانه‌های بازی، تمامی این داستان‌ها به هم گره می‌خورد و شما با در دست داشتن کنترل شخصیت‌های مختلف باید آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. این بازی ابتدا در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت و رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوست داران عناوین این سبک را هم جلب کرد. گفتنی است که دو استودیوی وانیل‌اویر (Vanillaware) و آتلوس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

امروز تریلری از بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim به نام Doomsday منتشر شد که بخش‌هایی از آن را به خوبی نشان می‌دهد. بنابراین برای آشنایی بیشتر با این بازی، توصیه می‌کنیم این تریلر را در پایان تماشا و دریافت کنید. نسخه‌ی غربی این بازی نیز قرار است در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۹ (۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گیرد. ضمنا امکان پیش خرید این نسخه از امروز برای بازی‌بازان فراهم شده است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید