تاریخ انتشار بازی Dungeon Dogs برروی اندروید مشخص شد

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تیم سازنده‌ی Dungeon Dogs که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی سیستم عامل اندروید را مشخص کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Dungeon Dogs را باید عنوانی در سبک نقش‌آفرینی دانست که در آن باید به تربیت سگ‌ها بپردازید. در ابتدا قادر به استفاده از سه حیوان هستید، اما در ادامه ۴۲ سگ دیگر وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را اضافه کرده و تیم قدرتمندی را تشکیل دهید. هدف شما هم این است که به مهارت‌هایشان افزوده و آن‌ها را برای نبردی دشوار با شاه گربه‌ها آماده کنید. بیش از ۸۵ چالش هم قابل تجربه هستند که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. گفتنی است که استودیوی پاک‌اپ (PocApp) وظیفه‌ی توسعه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

Dungeon Dogs قرار است در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ (۱۹ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) برروی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گیرد. همچنین امکان پیش خرید بازی از امروز برای بازی‌بازان فراهم شده است. سازندگان نیز از انتشار چندین به‌روزرسانی بزرگ خبر داده‌اند که کاراکترهای مهمان و رویدادهای جذابی را به آن اضافه می‌کند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت ویدئویی از Dungeon Dogs اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید