با توجه به شواهد جدید احتمالاً هفته‌ی آینده شاهد معرفی نسخه‌ی جدید Call of Duty خواهیم بود

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

شرکت اکتیویژن به تازگی تعدادی جعبه‌ی مرموز را برای برخی اشخاص ارسال کرده است که احتمالاً اشاره به معرفی شدن جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty در هفته‌ی آتی دارد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

در حالی که بازی Call of Duty: Warzone مدتی قبل توانست از تعداد بازی‌بازان ۷۵ میلیونی عبور کند و همین‌طور در کنار آخرین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری برای این فرنچایز می‌پیماید، به نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن همچنان نیز قصد ندارد تا عرضه‌ی سالیانه‌ی نسخه‌ی جدید از این مجموعه را متوقف کند.

با توجه به شایعاتی که چندین ماه است پیرامون جدیدترین نسخه از مجموعه‌یCall of Duty به وجود آمده، احتمالاً این بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نام داشته و توسط استودیوی تری‌آرک (Treyarch) توسعه خواهد یافت که خود این موضوع نیز امری عجیب است زیرا طبق برنامه‌ی چندین ساله‌ی شرکت‌ اکتیویژن (Activision)، امسال نوبت به استودیو‌ی اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games)، سازنده‌ی Call of Duty: Advance Warfare و Call of Duty: WWII بود که نسخه‌ی جدید این مجموعه را معرفی کند.

حال به تازگی لیکر (leaker و یا همان لو دهنده‌ی اطلاعات) معروف فرنچایز Call of Duty یعنی Charlie Intel (که در شبکه‌ی اجتماعی توییتر (Twitter) با نام Call of Duty News شناخته می‌شود) به تازگی تصویری از یک جعبه منتشر کرده است که به تازگی به دست وی رسیده است که برروی آن کاغذی با عبارت “جعبه را تا ساعت ۱۲ شب به وقت منطقه‌ی زمانی شرقی (ET) روز ۱۰ اوت باز نکن” نوشته شده است. شما می‌توانید در ادامه پستی را که ایشان در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرده‌اند، مشاهده کنید.

با توجه به ظاهر این جعبه، به نظر می‌رسد شایعات مربوط به حضور نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty در دوران جنگ سرد صحت داشته است. با مناظر بمانیم و ببینیم شرکت اکتیویژن چه برنامه‌ای را در زمان مشخص شده برروی این بسته‌ی مرموز ارسال شده، برای طرفداران خود تدارک دیده است.

در پایان شما می‌توانید مقاله‌ی برادر مقابل برادر که به چالش‌های پیش روی استودیو‌ی تری‌آرک با وجود موفقیت‌های عظیمی که بازی Call of Duty: Modern Warfare/Warzone توانسته است کسب کند، می‌پردازد را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید