فروش دیجیتالی بازی Resident Evil 3 Remake تاکنون ۶۰ درصد هدف فروشش را محقق کرده است

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

در اوایل سال جاری، ما آخرین بازسازی در سری محبوب ترسناک با نام  Resident Evil 3 Remake  را به‌دست آوردیم. این بازی بازسازی عنوان منتشر شده برای کنسول پلی استیشن ۱ در سال ۱۹۹۹ بود  و استقبال کلی از آن نسبت به بازسازی قبلی از بازی Resident Evil 2 متفاوت‌تر و فروش آن نیز کمی کمتر بود، اما شرکت کپکام (Capcaom) اعلام کرد با انتشار این اثر توانسته با گذشت سه ماه از زمان انتشارش به سود خوبی برسد و فروش نسخه‌ی دیجیتالی آن نیز ثبات خوبی را دریافت می‌کند.

شرکت کپکام گزارشی از آمار فروش سه ماهه‌ی اول خود را منتشر کرد و میزان فروش نسخه‌های دیجیتالی Resident Evil 3  تاکنون نزدیک به ۶۰ درصد از هدف کلی فروشش را برآورده کرده است. این آمارهای فروش از مارکت‌های دیجیتالی در مناطقی مانند آمریکای شمالی، اروپا، ژاپن و کل آسیا جمع‌آوری شده است. کپکام همچنین در این گزارش اعلام کرده است که آن‌ها در نهایت می‌خواهند آمار ۹۰ درصد از فروش کلی دیجیتالی را برای بازی‌های خود هدف قرار دهند، هرچند که آن‌ها هیچ بازه زمانی مشخصی را برای نیل به این هدف ارائه نمی‌دهند. این مطابق با اظهارات قبلی این شرکت در اوایل سال جاری است که آن‌ها همچنین اظهار داشتند که فروش دیجیتالی آنها نسبت به قبلا به آمار ۸۰ درصدی رسیده است. به طور کلی، کپکام بازی‌های کمتری نسبت به گذشته منتشر می‌کند و بسیاری از عناوین آن‌ها مجموعه‌های دیجیتالی یا از ابتدا فقط دیجیتالی بوده و مجدداً منتشر شده اند. این رویه همراه با روند صنعت به سمت دیجیتالی شدن، آنچه که به‌نظر می‌رسد به عنوان یک هدف بلند مدت روی کاغذ بسیار واقع بینانه به‌نظر می‌رسد. عنوان اصلی بعدی این شرکت Resident Evil Village است ، هشتمین عنوان اصلی در این سری که قرار است در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • من خودم فن resident هستم . اما واقعا نسخه ۳ یکم ضد حال بود – بازی خوبی بود اما من توقع remake مثل ۲ رو داشتم . درسته در نسخه اصلی مدت زمان نسبت به نسخه ۲ کمتر بود اما remake 2 تمام مثل قسمت اصلی بود در حالی که نسخه ۳ اینطور نبود .
  کپکام همیشه میخواسته یه محصول خوب آنلاین داشته باشه ولی متاسفانه نمیخواد قبول بکنه این بازی یه بازی single player هست . من به خیال remake2 نسخه ۳ رو پیش خرید کردم البته باقیمت کمتر ۶۰ دلار اما بازم بنظرم پول زیادی دادم در صورتی نسخه resistance اصلا بازی خوب و بالانسی نیست و الانم داخل steamdb ببینید به ۵۰۰ نفر نمیرسه . نسخه ۸ هم باید بیاد ببینیم چقدر زمان گیم پلی داره و آیا ارزش ۶۰ دلار و داره یا نه ؟

  0
  0
 • Rich Man گفت:

  فروش نسخه ی دوم در هفته ی اول بالای ۳ میلیون بود اما این نسخه که ما بیشتر باهاش خاطره داریم بعد از ۳ ماه و اندی ۲/۸ میلیون بوده . مشخصه که ارزشی که برای Remake 2 قائل شده ، برای Remake 3 قائل نشد .
  اما از اونجایی که در حد DLC منتشر کردن ، به فروشش راضی اند .

  0
  0