توضیحاتی در مورد شخصیت‌های جدید عنوان Street Fighter V: Champion Edition منتشر شد

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

اخیرا شرکت بازی‌سازی کپکام (Capcom) در جریان یک مراسم زنده‌ی ویدئویی اعلام کرد که شخصیت‌های جدید الحاقی بازی Street Fighter V: Champion Edition شامل Dan Hibiki ،Rose ،Oro و Akira Kazama خواهند بود و پس از انتشار به‌روزرسان بزرگ این بازی تحت عنوان Street Fighter V: Champion Edition Summer Update، در فاصله‌های زمانی مشخص در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت.

این چهار مبارز منحصر به فرد از مجموعه‌ی Rival Schools به بازی Street Fighter V: Champion Edition اضافه خواهند شد. لازم به دکر است که فصل پنجم و پایانی بازی Street Fighter V میزبان ۵ شخصیت جدید خواهد بود که شرکت کپکام به معرفی ۴ مبارز از آن‌ها پرداخته است. آخرین شخصیت که هنوز هویت آن مشخص نشده، احتمالا در پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی به عنوان آخرین مبارز نسخه‌ی پنجم سری Street Fighter در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

علاوه بر این موارد شرکت کپکام توضیحاتی را در مورد هر یک از این شخصیت‌ها ارائه داد که با هم به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت:

Dan Hibiki: این شخصیت قدرتمند قرار است در زمستان سال جاری میلادی به بازی Street Fighter V: Champion Edition اضافه شود. این قهرمان یکی از مبارزان اصلی نسخه‌‌ی Street Fighter Alpha نیز به شمار می‌آید و البته آخرین حضور آن مربوط به نسخه‌ی Street Fighter IV می‌شود. این شخصیت از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و در حین مبارزات و مکالمه‌های خود مدام به تحقیر و سرزنش حریف می‌پردازد. این مبارز در گذشته از حریفان تمرینی دو شخصیت Ryu و Ken بوده است اما بعدها موفق شد تا مهارت‌های خود را به صورت چشمگیر ارتقا داده و سبک مبارزه‌ی منحصر به فردی تحت عنوان Saikyo-ryu را ابداع نماید.

Rose: این مبارز طبق برنامه‌ریزی شرکت کپکام در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی به بازی Street Fighter V: Champion Edition افزوده خواهد شد. Rose یک شخصیت محبوب و دوست‌داشتنی به شمار می‌آید که به مانند شخصیت قبلی در نسخه‌های Street Fighter Alpha و Street Fighter IV حضور داشته و موفق شده است تا به خوبی بدرخشد و به محبوبیت زیادی در میان علاقه‌مندان به این سری دست یابد. سلاح اصلی این مبارز کارت‌های جادویی Tarot هستند. علاوه بر این موارد او می‌تواند برای انجام حرکات ویژه‌ از تمام قدرت و انرژی روح خود استفاده نماید.

Oro: طبق اعلام استودیوی کپکام این مبارز در تابستان سال ۲۰۲۱ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. شخصیت منحصر به فرد Oro آخرین بار در نسخه‌ی Street Fighter III: 3rd Strike حضور داشته است. او یکی از استاد‌های کهن و باستانی آموزش هنرهای رزمی به شمار می‌آید و به عنوان یک کاهن معبد جاودان در حال زندگی است. او به قدری به خود و قدرتش اطمینان دارد که برای دادن امتیاز به دشمنانی که در مقابلش قرار می‌گیرند، یکی از دست‌های خود را از عمد محدود کرده است و تنها با استفاده از یک دست به مبارزه می‌پردازد. با این حال او ابدا مبارز ضعیفی نیست و به خوبی می‌تواند خود را به عنوان یکی از ماهرترین و قدرتمندترین شخصیت‌های بازی Street Fighter V نشان دهد.

Akira Kazama: این مبارز جذاب و دوست‌داشتنی قرار است در تابستان سال ۲۰۲۱ میلادی به بازی Street Fighter V: Champion Edition اضافه گردد. شخصیت Akira Kazama به مانند سه شخصیت قبلی از مجموعه‌ی Rival School به این بازی خواهد آمد. تنها تفاوت وی با سایرین در این موضوع خواهد بود که او برای اولین بار قرار است در یکی از بازی‌های مجموعه‌ی Street Fighter به مبارزه بپردازد. این شخصیت پس از آشنایی با Sakura تصمیم گرفت که با ظاهر موتورسوار و چهره‌ی زیرک خود در مسابقات خیابانی شرکت نماید.

عنوان Street Fighter V: Champion Edition هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید به تماشای دو ویدئوی منتشر شده از سوی شرکت کپکام در مورد شخصیت‌های الحاقی و به‌روزرسان بزرگ تابستانی بازی بپردازد:

دانلود ویدئوی شخصیت‌های الحاقی با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئوی شخصیت‌های الحاقی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئوی شخصیت‌های الحاقی با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئوی به‌روزرسان بزرگ تابستانی با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئوی به‌روزرسان بزرگ تابستانی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئوی به‌روزرسان بزرگ تابستانی با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید