بازی Kena: Bridge of Spirits در رویداد امشب سونی حضور نخواهد داشت

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

امشب رویداد بعدی State of Play با تمرکز برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر برگزار خواهد شد. آن‌ها تایید کرده‌اند اگرچه خبری از عناوین انحصاری نخواهد بود اما بازی‌های ترد-پارتی متعددی در این رویداد حضور دارند و ناشرین مختلف اطلاعات بیشتری از بازی بعدی خود به اشتراک خواهند گذاشت.

بسیاری از بازی‌بازان امید داشتند عنوان موردانتظار استودیوی امبِر لب (Ember Lab) یعنی Kena: Bridge of Spirits در رویداد State of Play امشب حضور داشته باشد اما به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد. آن‌ها در پاسخ به یکی از طرفداران در توییتر تایید کردند که این اثر اکشن-ماجراجویی نمایش جدیدی در مراسم امشب سونی نخواهد داشت اما آن‌ها در مورد این رویداد دیجیتالی هیجان‌زده هستند.

تنها بازی تایید شده برای این مراسم Crash Bandicoot 4: It’s About Time است و ما نمی‌دانیم دیگر چه آثاری برای این رویداد در نظر گرفته شده‌اند. به یاد داشته باشید که گزارش‌های متعددی تایید کرده بودند بازی Resident Evil Village در ماه آگست نمایش جدیدی خواهد داشت و شاید این اتفاق در State of Play امشب رخ دهد. از طرفی احتمال رونمایی از نسخه‌ی واقعیت مجازی Village وجود دارد.

عنوان Kena: Bridge of Spirits در تعطیلات امسال برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید