فهرست تروفی‌های بازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition منتشر شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

داستان بازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition از جایی آغاز خواهد شد که دنیای بازی درگیر یک آخرالزمان هسته‌ای شده است و همه چیز در حال کشیده شده به ورطه‌ی نابودی قرار دارد. در همین حین یک گروه از سربازان خائن که قبلا عضوی از نیروی اتحاد جماهیر شوروی بوده و حال از آن‌ها جدا شده‌اند، تراشه‌ای مربوط به کنترل ماهواره‌ی نظامی ارتش اصلی را به دست آورده و قصد دارند با آن تمامی دشمنان خود را نابود سازند.

حال ارتش اتحاد جماهیر شوروی برای مقابله با این گروه منافق، دسته‌ای از سربازان ورزیده‌ی خود را به ماموریتی می‌فرستد تا این تراشه را از دسترس آن‌ها خارج کرده و دنیای ویران باقی‌مانده برای انسان‌ها را نجات دهند. شما در نقش یکی از این سربازان خواهید بود و به انواع تجهیزات و اسلحه‌های قدرتمند دسترسی خواهید داشت تا در نهایت بتوانید در این ماموریت موفق شوید. باید به صورت مخفیانه به پایگاه دشمن نفوذ کرده و با پیدا کردن مدارک و سرنخ‌های گوناگون به هدف خود برسید.

همچنین شما باید به عنوان یک مامور ویژه به مسیر و تاکتیک خود قبل از انجام هر ماموریت آگاه باشید، دشمنان خود را مدام زیر نظر بگیرید و از آن‌ها به هر طریقی اطلاعات کسب کنید. در نهایت به پایگاه آن‌ها نفوذ کرده و ماموریت را کامل نمایید. برای به انجام رساندن ماموریت‌ها در بازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition آزادی عمل کاملی خواهید داشت و می‌توانید از طریق حمله‌ی مستقیم و پر صدا به دل دشمنان بزنید و یا به صورت مخفیانه و در سکوت تک‌تک آن‌ها را از پای درآورید. بازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition یک بازی اکشن و تیراندازی به شمار می‌آید که در آن تاکتیک و تصمیم شما حرف اول را خواهد زد.

طبق اعلام استودیوی انیگما اینترتینمنت (Enigma Entertainment) بازسازی نسخه‌ی اصلی شامل بهبودهایی در کیفیت بصری و بافت‌های بازی، پیشرفت هوش مصنوعی دشمنان، افزایش تعداد مراحل بخش داستانی تحت عنوان The Operation Arctic Hawk که ۴ مرحله‌ی جدید را به مراحل قبلی اضافه می‌کند و بهبود کلی عملکرد فنی و ثبات پایداری آن می‌شود. لازم به ذکر است که در کنار استودیوی انیگما اینترتینمنت، شرکت پالیگون آرت (Polygon Art) عرضه‌ی بازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی بر عهده دارد. حال اخیرا فهرستی از تروفی‌های این عنوان تیراندازی تاکتیکال برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن‌ها بپردازید.

عنوان Beyond Enemy Lines: Remastered Edition دارای ۱۸ تروفی خواهد بود: ۲ تروفی برنز، ۷ تروفی نقره، ۸ تروفی طلا و یک تروفی پلاتینیوم.

نوع تروفینام تروفیتوضیحات تروفی
پلاتینیومBeyond Enemy Linesبازی Beyond Enemy Lines: Remastered Edition را به اتمام رسانید
برنزی Killیکی از دشمنان خود را بکشید
برنزی Deathبرای نخستین بار در بازی کشته شوید
نقره‌ایRadar Observatoryمرحله‌ی Radar Observatory را به اتمام رسانید
نقره‌ایVillageمرحله‌ی Village را تمام کنید
نقره‌ایWarehouseمرحله‌ی Warehouse را پشت سر گذارید
نقره‌ایMissile Trainyardمرحله‌ی Missile Trainyard را به اتمام رسانید
نقره‌ایPipelineمرحله‌ی Pipeline را کامل نمایید
نقره‌ایCold Welcomeمرحله‌ی Cold Welcome را پشت سر گذارید
نقره‌ایZipWireاز یک ZipWire استفاده کنید
طلاییBridge Crossingمرحله‌ی Bridge Crossing را به اتمام رسانید
طلاییBorderمرحله‌‌ی Border را کامل نمایید
طلاییLaunch Padمرحله‌ی Launch Pad را تمام کنید
طلاییWeather Stationمرحله‌ی Weather Station را پشت سر گذارید
طلاییCheckpointمرحله‌ی Checkpoint را تمام کنید
طلاییHostage Rescueمرحله‌ی Hostage Rescue را به اتمام رسانید
طلاییProject Iron Cometمرحله‌ی داستانی بازی اصلی Beyond Enemy Lines را کامل کنید
طلاییOperation Arctic Hawkبخش داستانی The Operation Arctic Hawk را به اتمام رسانید
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید