Saviors of Sapphire Wings برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

شرکت NIS از دو بازی Saviors of Sapphire Wings و Stranger of Sword City Revisited برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است. این دو بازی نقش‌آفرینی در قالب یک مجموعه به بازار عرضه خواهند شد.

با توجه به این که Saviors of Sapphire Wings در گذشته تنها در کشور ژاپن منتشر شده بود، تیم سازنده پشتیبانی از زبان انگلیسی را به صورت کامل به این عنوان اضافه کرده است. در حال حاضر، امکان خرید یک نسخه‌ی محدود از بازی در فروشگاه آنلاین شرکت NIS فراهم شده است. این نسخه شامل بازی، کتاب هنری، موسیقی‌های متن بازی و یک جعبه‌ی مخصوص می‌شود.

برای اولین بار در غرب، داستان جنگ، تاریکی و قدرت دوستی را تجربه کنید. پس از شکست شوالیه‌های میزگرد، آخرین خط دفاعی بشر در مقابل اهریمن، جهان در تاریکی و ویرانی فرو رفته است. ۱۰۰ سال پس از شکست شوالیه‌ها به دست Ol-Ohma، پادشاه تاریکی، حالا یکی از قهرمانان دوباره برخواسته تا مبارزان جوان را برای شکست اهریمن هدایت کرده و نور و امید را دوباره به جهان برگرداند. به گشت و گذار در سیاه‌چاله‌ها پرداخته، از مهارت خود در مبارزه برای شکست هیولاهای قدرتمند استفاده کرده و عمق دوستی خود با همراهان را افزایش دهید تا بتوانید توانایی‌های واقعی آن‌ها را کشف کنید.

اگر از تجربه‌ی Saviors of Sapphire Wings لذت بردید، می‌توانید به سراغ Stranger of Sword City Revisited نیز بروید. جهان این بازی از محتوای اضافی شامل گسترش بخش ساخت شخصیت، رویدادها و سلاح‌های جدید پر شده است. این نسخه‌ی بازسازی شده به عنوان یک بازی رایگان در کنار Saviors of Sapphire Wings قرار گرفته است.

شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید