تریلر جدیدی از بازی Impostor Factory منتشر شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی Impostor Factory که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز ویدئوی تازه و جالبی از آن را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

Impostor Factory عنوانی داستان محور و ماجراجویی است که می‌تواند علاقه‌مندان به این سبک‌ها را به وجد آورد. داستان بازی در مورد دو دکتر است که به دیگران زندگی دوباره می‌دهند تا از فرصت‌هایشان نهایت استفاده را ببرند. در این بین، فردی به نام Quincy اهداف و آرزوهایی را در ذهنش می‌پروراند که در نوع خود جالب است. این بازی به نوعی سومین نسخه از سری To the Moon است. پس حتما در جریان هستید که استودیوی فری‌برد گیمز (Freebird Games) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد. گفتنی است که این عنوان در ماه نوامبر سال گذشته معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

Impostor Factory قرار است اواخر سال جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی فری‌برد گیمز باشیم. همان‌طور که گفته شد، تریلری از این اثر منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید