عنوان Pikmin 3 Deluxe معرفی شد؛ انتشار تاریخ عرضه

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

عنوان Pikmin 3 Deluxe که پیش از این افشا شده بود، اکنون به‌صورت رسمی توسط نینتندو معرفی شده است. همراه گیمفا باشید.

این بازی که پیش از این و در سال ۲۰۱۳ برروی کنسول Wii U عرضه شده بود، در چند ماه آینده برروی نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. این عنوان استراتژی با بهبود‌هایی برای کنسول جدید نینتندو نیز روبرو شده است و ویژگی‌های و محتوای جدیدی را در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهد.علاوه بر اصل بازی و تمامی بسته‌های الحاقی، شامل سطح سختی جدید می‌شود و قابلیت بازی چندنفره به صورت آفلاین را نیز برای بخش داستانی بازی فراهم می‌کند. ماموریت‌های فرعی جدید از جمله Olimar و Louie، از دیگر تفاوت‌های این نسخه با نسخه‌ی اصلی هستند.

این تمامی ویژگی‌های جدید نیست و مواردی دیگر نیز توسط سازندگان معرفی شده است. بازی‌بازان می‌توانند بدون اینکه تعاملی با اهداف خود داشته باشند،آن‌ها را نظاره کنند. راهنمای اختیاری نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت تا تجربه‌ای آرامش‌بخش را تجربه کنید. دایره‌المعارفی موسوم به Piklopedia نیز در آن گنجانده شده است و اطلاعات کاملی را پیرامون موجودات دنیای بازی در اختیار قرار می‌دهد و راهنمایی‌هایی برای تکمیل چالش‌ها به شما می‌کند.

بازی Pikmin 3 Deluxe در تاریخ ۹ آبان سال جاری (۳۰ اکتبر) برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید