محتویات به‌روزرسانی جدید Red Dead Online مشخص شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

اخیراً پس از گذشت ماه‌ها انتظار برای انتشار به‌روزرسانی جدید برای بازی Red Dead Online، بالاخره محتویات گسترده‌ای دریافت کرده است. لازم به گفتن نیست، بسیاری از هواداران خوشحال شدند که سرانجام Red Dead Online بعد از کمبود محتوایی که بازی‌بازان تجربه کردند، بالاخره به‌روز می‌شود. به روزرسانی اخیر Red Dead Online ، با عنوان به‌روز رسانی Naturalist، محتواهای در نظر گرفته شده‌ای است که به تعداد زیادی از حیوانات وحشی بازی اختصاص دارد. در حال حاضر ، ماموریت‌های جدید افسانه‌ای درمورد تمساح‌های غول‌پیکر برای پیدا کردن توسط شکارچیان به بازی اضافه شده‌اند.

اکنون که به‌روزرسانی Naturalist در دسترس است تا بازی‌بازان بتوانند آن را تجربه کنند، بسیاری از مخاطبان تعجب می‌کنند که چگونه می‌توانند در Red Dead Online یک ناتورالیست شوند. خوشبختانه ، انجام این کار خیلی سخت نیست، زیرا بازیکنان به سادگی باید به Strawberry بروند و ۲۵ میله طلا را بپردازند. با این حال، به‌روز رسانی Naturalist محتوای جدیدی را برای بازی‌بازان مانند لوازم آرایشی و ماموریت‌های جدید افسانه‌ای پیرامون حیوانات اضافه می‌کند. اکنون راک‌استار (Rockstar) اعلام کرده است که در قالب تمساح‌های جدید، دو ماموریت افسانه‌ای پیرامون آن‌ها نیز به این بازی اضافه خواهد کرد. تمساح های جدید افسانه ای که اضافه می‌شوند Teca Gator و Sun Gator نامیده شده‌اند. Teca Gator را می‌توان در تاریکی و در هوای بارانی و طوفان در رودخانه کامسا یافت، در حالی که Sun Gator را می توان در رودخانه Lannahechee صبح‌های مه آلود یافت می‌شود. بازی‌بازان این گزینه را دارند که حیوانات را در طول مأموریت‌های Red Dead Online رام کنند یا آن‌ها را بکشند. NPC Gus می‌تواند کالاهای مخصوص و آرایشی را به طبیعت گرایان برای پوست و پوست نادر حیوانات اختصاص دهد.

با این حال ، باید هشدار داد که امثال شخصیت هریت و دیگر NPC های حامی ناتورالیست بودن، کشتن حیوانات را دوست ندارد و بازی‌بازان را برای شکار قبل از بازدید از وی مجازات می‌کنند. همچنین قابل توجه است که هریت کسی خواهد بود که بسیاری از مأموریت‌های افسانه‌ای حیوانات خود را به طبیعت گرایان می‌دهد. هریت اطلاعات نمونه و تجربه راهنمای حیوان را برای نمونه برداری از گیتارها به شما می‌دهد ، در حالی که گس به ترتیب از پوست‌های Teca و Sun Gator برای کلاه و دستکش به بازی‌بازان می دهد. به طور طبیعی ، بازی‌بازان در نقش های ناتورالیستی بسیاری از زمان‌های بازی خود را به دور از شهرهایی نظیر سنت دنیس سپری خواهند کرد، در حالی که درگیر شکار هستند. به روز رسانی Naturalist، گرچه شاید آن چیزی باشد که طرفداران Red Dead Online درخواست نکرده‌اند، اما هنوز یک به‌روزرسانی بسیار جالب است. مطمئناً روش جدیدی را برای تجربه دنیای زیبای Red Dead Online اضافه می‌کند که مخاطبان تاکنون نتوانسته اند تجربه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید