موسیقی جدیدی از Halo Infinite به انتشار رسید

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

موسیقی جدیدی از عنوان موردانتظار Halo Infinite منتشر شده است و طرفداران عاشق این ترک هستند.

شاید گرافیک عنوان Halo Infinite آن‌ چیزی که طرفداران فکر می‌کردند نبود اما مطمئناََ همه‌ی بازی‌بازان در مورد جذابیت و حماسی بودن موسیقی Halo Infinite اشتراک نظر دارند چرا که تا به این لحظه هر چه از موسیقی متن آن شنیده‌ایم بی‌نظیر بوده است. مدتی پیش اولین ترک رسمی از موسیقی متن کامل این عنوان انحصاری اکس‌باکس در دسترس عموم قرار گرفت که بهتر از چیزی است که فکر می‌کردیم. شما می‌توانید موسیقی مذکور را از اینجا گوش دهید.

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز ساعاتی پیش موسیقی مذکور را با نام Reverie در کانال رسمی Halo در یوتیوب منتشر کرد. ما این ترک را در رویداد “نمایش‌ بازی‌های اکس‌باکس” (Xbox Games Showcase) و تریلر گیم‌پلی Halo Infinite گوش دادیم و لازم به ذکر است که این موسیقی توسط کورتیس شوویتزر (Curtis Schweitzer) ساخته شده است. این ترک به خوبی با حال و هوای سری Halo مطابقت دارد و به نظر می‌رسد تیم ۳۴۳ اینداستریز توجه‌ی زیادی به موسیقی و فضاسازی اثر جدید دارد.

اگرچه بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند استودیوی بانجی (Bungie) هیلوهای بهتری را عرضه می‌کرد اما احتمالاََ اکثر این افراد موافق هستند که موسیقی این بازی همیشه در اوج بوده است و ۳۴۳ اینداستریز نیز در این باره عملکرد بسیار خوبی دارد. با توجه به ترک‌هایی که تا به این لحظه شنیده‌ایم عنوان Halo Infinite نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور حتم این سری موسیقی بی‌نظیر خود را مدیون استعدادهای مخلتفی است که برروی این اثر کار می‌کنند.

در کنار کورتیس شوویتزر، آهنگساز بازی محبوب Ori and the Will of the Wisps، آقای گارث کوکر (Gareth Coker) نیز برروی موسیقی متن این عنوان کار می‌کند.

بازی Halo Infinite در تعطیلات امسال برای اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد و شما می‌توانید به صورت رایگان بخش چندنفره‌ی آن را تجربه کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید