تیر و کمان جادویی | نقدها و نمرات بازی Ageless

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Ageless به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. به همین دلیل، نقدها و نمرات این بازی نیز امروز عرضه شد که در ادامه می‌توانیم نگاهی به آن‌ها داشته باشیم.

عناوین دوبعدی همیشه نزد برخی بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. حال پیش‌بینی می‌شود که Ageless نیز یکی از همین بازی‌ها باشد که با سبک اکشن و پلتفرمر خود، عده‌ی زیادی را سرگرم کند. در این عنوان باید کنترل دختری به نام Kiara را به عهده گرفته و از تیر و کمانی با قدرت‌های باستانی برای نبردها استفاده کنید. البته از سلاح‌های دیگری نیز می‌توانید به عنوان جایگزین بهره ببرید، اما فراموش نکنید که قدرت تیر و کمان را نباید دست کم گرفت. هدف شما هم این است که با شیطان درونی خود مبارزه کرده و این کار را تا رسیدن به پیروزی‌های دلچسب ادامه دهید. بازی از چند نوع سطح دشواری تشکیل شده است که آن را می‌توان نکته‌ای مهم در نظر گرفت. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Ageless را حداقل برای یک بار امتحان کنید. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر از این اثر به همراه تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

شایان ذکر است که دو استودیوی وان مور دریم (One More Dream) و تیم ۱۷ (Team 17) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی بخش آنلاین و چندنفره‌ای ندارد و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. به تازگی نقدها و نمرات بازی Ageless توسط برترین سایت‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

nintendolife 7/10

Ageless را باید یکی از برترین عناوین در سبک خود در نظر گرفت که بدون شک عده‌ی زیادی را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. نمایش و روایت داستان بازی عالی است، با این که برخی مشکلات کوچک باعث شده تا از بهتر شدن فاصله بگیرد. به هر حال اگر از دوست داران عناوینی نظیر Celeste هستید، از تجربه‌ی این بازی غافل نشوید.

NintendoWorldReport 7/10

Ageless می‌تواند برای مدتی سرگرم کننده باشد، اما جذابیت آن چندان با دوام نخواهد بود. اواخر هر مرحله را باید نقطه عطف بازی دانست که به مهیج شدن آن کمک می‌کند. در مجموع اگر از علاقه‌مندان به عناوین اکشن و پلتفرمر هستید و می‌خواهید ده ساعت را صرف یک بازی قابل قبول کنید، Ageless را از دست ندهید.

VIDEO CHUMS 6/10

Ageless چندین معمای خلاقانه و داستانی جذاب را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. با این حال، گیم‌پلی بازی بیش از حد عجیب است و موجب کسل شدن افراد می‌شود.

همچنین برخی دیگر از منتقدان همچون VANDAL به این بازی نمره‌ی ۷ از ۱۰ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید