رئیس شرکت تیک-تو: بازی‌های قدیمی‌تر بیشتری به نسل بعد آورده خواهند شد

PlayStation ، PS5 ، Xbox ، Xbox Series X ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

به نظر می‌رسد شرکت تیک‌-تو (Take-Two) به عرضه‌ی عناوین قدیمی بیشتری برای نسل آینده فکر می‌کند اما تصمیم نهایی با استودیوهای زیرمجموعه خواهد بود.

ما به آغاز نسل بعدی نزدیک هستیم و شرکت‌های بازی‌سازی و نشر برای مدتی می‌شود که عناوین جدیدی برای این پلتفرم‌ها توسعه می‌دهند. کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس، در تعطیلات امسال عرضه خواهند شد و به طور حتم این دو شرکت خواستار لاین-آپ و بازی‌های پرطرفداری هستند که فروش کنسول را تضمین کند. مطمئناََ در سال‌های اولیه‌ شاهد چندین نوع بازی خواهیم بود، عناوینی جدید، آثاری که میان‌نسلی خواهند بود، بازی‌هایی که از پایه برای نسل بعد توسعه یافته‌‌‌اند و در آخر عناوین قدیمی با بهبود کیفیت گرافیکی. ظاهراََ شرکت تیک-تو در نظر دارد بازی‌های قدیمی خود را به کنسول‌های نسل بعدی بیاورد.

آقای استراوس زلنیک (Straus Zelnic)، رئیس شرکت تیک-تو، در جلسه‌ی مالی سه ماهه‌ی اخیر در رابطه با پورت Grand Theft Auto 5 برروی کنسول‌های نسل بعدی صحبت کرد. وی توضیح داد که “مطمئن است” از زیرمجموعه‌ی آن‌ها عناوین قدیمی زیادی برروی کنسول‌های جدید عرضه خواهند شد اما تصمیم نهایی با استودیوهای توسعه‌دهنده خواهد بود. آقای زلنیک گفت:

در مورد سوال شما باید بگویم که بازی‌های قدیمی دیگری وجود دارند که برای کنسول‌های نسل بعدی در دسترس قرار خواهند گرفت، ما همیشه رونمایی از این عناوین را به استودیوها واگذار می‌کنیم اما اطمینان دارم که آثار زیادی در آینده به این پلتفرم‌ها خواهند آمد.

دقیقاََ مشخص نیست که منظور او چه بازی‌هایی است اما هر دو کنسول نسل بعدی قابلیت Backward را خواهند داشت که از طریق آن بازی‌بازان می‌توانند عناوین قدیمی را تجربه کنند. اگرچه مایکروسافت در این مورد عملکرد بهتری نسبت به سونی داشته است و مدتی پیش اعلام کرد همه‌ی بازی‌های اکس‌باکس وان برروی اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار خواهند گرفت. باید دید در آینده شاهد بازسازی عناوین قدیمی‌تر تیک-تو خواهیم بود یا این که تنها یک عرضه‌ی دوباره در برنامه‌ها قرار دارد.

Grand Theft Auto 5 در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ با محتویات تازه و بهبودهای زیاد در ابتدا برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد و بعد مدتی برای اکس‌باکس سری اکس عرضه می‌شود.

12345678910(15 رای, میانگین آرا 7٫33 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید