هواداران بازی Silent Hill 2 بعد از گذشت حدود بیست سال راز جدیدی کشف کردند

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

یکی از نمادین‌ترین صحنه‌های بازی Silent Hill 2 احتمالاً اولین باری است که جیمز ساندرلند (James Sunderland) ، شخصیت اصلی بازی، جلوی یک آینه‌ی کثیف توالت می‌رود و مدتی طول می‌کشد تا قبل از شروع جستجوی پرمخاطره برای یافتن همسرش در شهر سایلنت هیل، به خود خیره شود. با این حال، به‌نظر می‌رسد که Silent Hill 2 نزدیک به ۲۰ سال است که در این صحنه رازی را پنهان نگه داشته است.

بازی Silent Hill 2 در سال ۲۰۰۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌‍‌استیشن ۲ منتشر شد تا طرفداران گسترده‌ای را جذب خود کند. دنباله‌ی کابوس‌های وحشتناک Silent Hill را با گرافیک بسیار بهبود یافته به سطح بعدی برد و در حالی که این سری در سال‌هایی که از دوران اوجش خودش دور شده است هنوز،  این بازی به عنوان یکی از بهترین عناوین وحشت بقا شناخته می‌شود.

کشف جدید Silent Hill2  توسط یکی از کاربران Reddit به نام ZombiePizzas1999 کشف شد که یافته‌های خود را به‌صورت آنلاین به اشتراک می‌گذارد.  هنگام اجرای بازی ، به دلیل سایه‌های تاریک چشمان جیمز را پنهان کرده است ، نمی‌توان این جزئیات را به‌وضوح دید. با این حال، با گرفتن عکس از آن صحنه و درخشان تر کردن آن‌ها، چندین کاربر چیزی را که در ابتدا ZombiePizzas1999 کشف کرده اند تأیید کرده اند: وقتی جیمز به آینه نزدیک می‌شود ، او در واقع به بازی‌باز یا دوربین بازی نگاه می‌کند. سپس، هنگامی که دست خود را برای لمس صورت خود بلند می کند ، در عوض حالت چشمانش تغییر می‌کند تا به خود نگاه کند.

در هر بازی دیگر ، این ممکن است فقط یک جزئیات کوچک عجیب و غریب باشد ، اما در Silent Hill 2 که مملو از ترس روانشناختی و جزئیات غیرمعمول است که می‌تواند نتیجه‌ی بازی را به‌طرز چشمگیری تغییر دهد ، مانند این که بارها به چاقوی آنجلا نگاه کنید. در حالی که هیچ راهی برای اطمینان از تأیید با منظور خاصی از سمت تیم سازندگان بازی Silent Hill 2  وجود ندارد ، اما ممکن است احتمال ضعیف باشد که جیمز به نوعی از حضور بازی‌باز یا یک ناظر خبر دارد. توسعه دهندگان سری Silent Hill با Silent Hill 3 آینه‌های دلهره آور اطراف بازی‌باز فضای عجیبی را خلق کردند، که اگر هدر (Heather) بیش از مدت طولانی به یک آینه‌‌ای خاص نگاه کند، یک تغییر وحشتناک و خاص در بازی ایچاد خواهد شد. اگرچه سرنوشت این سری در حال حاضر مشخص نیست ، اما شایعات پیرامون نسخه‌ی نسل بعدی Silent Hill هنوز در حال چرخش است ، اما گذشت زمان اثبات خواهد کرد که آیا اسرار بیشتری وجود دارد که تا به امروز در مه سایلنت هیل پنهان شده است یا خیر.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید