تریلر جدیدی از بازی Project CARS 3 منتشر شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) ناشر و استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) سازنده‌ی عنوان Project CARS 3، به‌تازگی تریلر جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته‌اند. این تریلر جدید که What Drives You نام دارد، بخش‌های مختلف از گیم‌پلی این بازی را نمایش می‌دهد.

تریلر جدید بازی Project CARS 3 در کنار نمایش محیط‌های مختلف، اطلاعاتی دیگری را نیز ارائه می‌دهد. در این بازی بیش از ۲۰۰ اتومبیل وجود دارد که هر یک از آن‌ها را می‌توان به دلخواه شخصی‌سازی کرد. همچنین امکان شخصی‌سازی رانندگان نیز وجود دارد و شما می‌توانید لباس‌ها و کلاه‌های مختلفی را انتخاب نمایید. نسخه‌ی Deluxe و استاندارد این بازی هم‌اکنون برای پیش‌خرید در همه‌ی پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارند. این نسخه دارای یک سیزن پس با ۴ بسته‌ی ویژه و دسترسی زودهنگام به بازی به مدت سه روز خواهد بود. همچنین یک بسته ویژه‌ای به نام Ignition Pack برای این بازی وجود دارد که به صورت رایگان از زمان عرضه تا تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر) در دسترس است.

در ادامه شما را به تماشای جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Project CARS 3 دعوت می‌کنیم.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Project CARS 3 در تاریخ ۷ شهریورماه ۱۳۹۹ (۲۸ آگست ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید