باگ جدید Call of Duty: Warzone سپرها را از کار می‌اندازد

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

بازی‌بازان باگ جدیدی در بازی Call of Duty: Warzone پیدا کرده‌اند که سپر (Riot Shield) را کاملا بی‌فایده می‌کند. این سپر قبلا هم مشکلاتی برای بازی‌بازان به‌وجود آورده بود و این اولین مورد از باگ‌های آزاردهنده‌ی این سلاح نیست.

سلاح‌های متعددی در بازی Call of Duty: Warzone وجود دارند و از این نظر بازی‌بازان انتخاب‌های زیاد و گوناگونی پیش‌رو دارند. سلاح‌های این بازی در موارد مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند و هریک قابلیت‌های منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال، سپر یک لایه‌ی دفاعی روبه‌روی بازی‌باز به‌ وجود می‌آورد اما در بخش‌های دیگر او را آسیب‌پذیر می‌کند.

باگ جدید، در برخی شرایط به صورت کامل کارکرد سپر را از بین می‌برد. این باگ شباهت‌هایی با باگ قبلی که در ماه ژوئن ظاهر شده بود، دارد. در هردوی باگ‌ها گلوله‌های رقیب از سپر عبور کرده و به بازی‌باز برخورد می‌کنند. بعد از اعتراض کاربران، باگ قبلی بالاخره رفع شد؛ اما مورد جدید کمی پیچیده‌تر است.

چیزی که باعث بدتر شدن باگ جدید می‌شود، این است که بازی‌باز زمانی متوجه می‌شود که دیگر دیر شده است! اگر با سپر از نردبان‌های بازی بالا بروید، سپر از کار می‌افتد اما از لحاظ ظاهری تغییری به وجود نمی‌آید و سپر همچنان رو‌به‌روی بازی‌باز قرار دارد. از دید رقبا، دارنده‌ی سپر دست خالی است و تنها لایه‌ای از هوا روبه‌روی آن‌ها قرار دارد و به راحتی می‌توانند حریف خود را از بین ببرند. در ادامه می‌توانید فیلمی از این اتفاق را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

به تازگی فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone معرفی شده است و با اعلام اکتیویژن (Activision)، حجم آن بسیار زیاد خواهد بود. فصل جدید این بازی محبوب از تاریخ ۱۵ مرداد (۵ اوت ۲۰۲۰) آغاز خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید