شلیک حرفه‌ای | نقدها و نمرات بازی Pistol Whip

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Pistol Whip ابتدا سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ هم به گوش می‌رسید که سازندگان به تایید این خبر پرداختند. حال بازی برروی این کنسول در دسترس قرار گرفته و استقبال بی‌ نظیری هم از آن شده است. در همین راستا، به تازگی نقدها و نمرات بازی به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Pistol Whip را باید عنوانی در سبک اکشن و تیراندازی دانست که در آن باید کنترل شخصیتی جالب را به عهده گرفته و با استفاده‌ از سلاح‌ها و مهارت‌هایی که در اختیار دارید، دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید تا به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید. همچنین امکان ارتقای شخصیت و سلاح‌ها در ادامه‌ی بازی برای بازی‌بازان فراهم است که همین را باید یکی از نکات جذاب آن دانست. از دیگر ویژگی‌های خوب این اثر باید به موسیقی‌های آن اشاره کرد که کاملا حس هیجان را به هواداران منتقل می‌کند. پس اگر شما هم از دوست داران عناوین این سبک هستید، Pistol Whip را به هیچ عنوان از دست ندهید. این نسخه در مراسم Upload VR Showcase هم معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

گفتنی است که استودیوی کلودهد گیمز (Cloudhead Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Pistol Whip را به عهده داشته است. همچنین این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین سایت‌های بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Pistol Whip عرضه کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

PSU 10/10

طراحی محیط و صداگذاری در Pistol Whip به بهترین شکل صورت گرفته است. استفاده از سلاح‌ها و شلیک کردن با آن‌ها حس بسیار خوبی به ما داد و در مجموع باید گفت که این عنوان هیچ نقصی ندارد. به جای آن که به سراغ آثار دیگری در سبک تیراندازی و اکشن بروید، پیشنهاد می‌کنیم که Pistol Whip را امتحان کنید. بدون شک از تجربه‌ی این بازی فوق‌العاده پشیمان نمی‌شوید.

UploadVR 10/10

بسیاری از افراد، Pistol Whip را با عناوینی همچون Beat Saber مقایسه می‌کنند؛ در حالی که در این بازی می‌توانید نکات بیشتر و جذاب‌تری را پیدا کنید. اصلی‌ترین ویژگی این بازی، موسیقی‌های آن است که حرف ندارد. حتی می‌توان گفت که این بازی پتانسیل بهتر شدن را هم دارد و باید دید که آیا به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر. تجربه‌ی Pistol Whip حتی برای چند بار هم لذت‌بخش است.

GOD IS A GEEK 9.5/10

یکی از برترین بازی‌ها در پلی‌استیشن وی‌آر را باید Pistol Whip دانست. دوربین، نحوه‌ی تیراندازی، گیم‌پلی و موسیقی در این بازی بی نظیر است و داستان بسیار جذابی هم دارد. بدون شک خیلی زود دلمان برای این بازی تنگ می‌شود و به سراغ آن خواهیم رفت.

Game Rant 8/10

Pistol Whip برروی پلی‌استیشن وی‌آر چند باگ و مشکل دارد، اما هنوز هم می‌توان از ویژگی‌های زیادی در آن لذت برد. نحوه‌ی مبارزات در این عنوان بسیار خاص است و موسیقی‌های شنیدنی هم دارد که نباید به راحتی از آن گذشت. تجربه‌ی Pistol Whip را به دوست داران عناوین اکشن و تیراندازی توصیه می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید