شخصیت جدید Red Dead Online بازی‌بازان را به خاطر شکار مجازات می‌کند

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

پس از مدت‌ها انتظار، جدیدترین به‌روزرسان Red Dead Online موسوم به The Naturalist منتشر شده و شخصیت‌های قابل‌توجهی را به بازی بازی اضافه کرده است. همراه گیمفا باشید.

جدیدترین به‌روزرسان این بازی، تجربیات جدیدی را برای بازی‌باز فراهم و NPC‌های جدیدی را نیز به آن اضافه کرده است. بعضی از این شخصیت‌ها، و به طور ویژه هریت داونپر (Harriet Davenpor) رفتاری ویژه در قبال تعامل با بازی‌باز دارند؛ رفتاری که در درجه‌ی اول، به اعمال خود شما بستگی دارد.

شخصی با نام کاربری Evanovesky ویدیویی در انجمن Reddit منتشر کرده است؛ این ویدیو به‌طور کامل نشان می‌دهد که اگر پس از شکار نزد هریت داونپر بروید، چه بلایی سر شما خواهد آمد! واکنش این شخصیت نزد بازی‌بازان بازخورد خوبی نداشته و آن‌ها را پس از مدت زمانی طولانی در انتظار عرضه‌ی به‌روزرسان بازی، ناامید کرده است.

زمانی که شما حیوانی را شکار کنید و با پوست آن نزد هریت داونپر بروید، او به صورت شما اسپری خواهد پاشید و به شما حمله خواهد کرد! نکته‌ی جالب‌توجه این جا است که این شخصیت، درست نقطه‌ی مقابل شخصیت دیگری است که قطعا بازی‌بازان Red Dead Online با آن آشنایی دارند؛ گاس مک‌میلان (Gus Macmillan) کسی است که نه تنها به خاطر شکار حیوانات شما را محازات نخواهد کرد، بلکه به این کار علاقه هم دارد و در صورتی که پوست حیوانات را به او بدهید، با دادن آیتم‌های تزیینی به شما پاداش می‌دهد. مسئله‌ی مهم اینجاست که برای به دست آوردن تمامی پاداش‌های این عنوان، مجبور هستید که پیش هریت داونپر بروید و هر بار هم مجازات خواهید شد! همین موضوع گاس مک‌میلان را به انتخابی جذاب‌تر برای بازی‌بازانی که به دنبال پاداش هستند، تبدیل کرده است. البته اگر شما می‌خواهید تا تمامی جزییات این به‌روزرسان را کشف کنید، مجبورید تا چندین بار شخصیت دوست‌نداشتنی هریت داونپر را نیز ملاقات کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید