شایعه: بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

ثبت نشان تجاری جدید برای Zelda از سوی نینتندو و همچنین شایعات بسیاری که پیرامون این مجموعه شنیده می‌شود، حاکی از این موضوع هستند که احتمالاً به زودی شاهد انتشار یک بازی کلاسیک از مجموعه‌ی Zelda نام The Legend of Zelda: Ocarina of Time برای نینتندو سوییچ خواهیم بود.

لازم به ذکر است که این نشان‌های تجاری، مربوط به نام ثبت شده توسط نینتندو با عنوان Ocarina of Time در قاره‌های استرالیا و اروپا است که باعث نشر شایعات و حدس و گمان‌های فراوان در بین علاقه‌مندان به بازی‌های Zelda شده است. به‌هرترتیب، ثبت و تجدید نشان‌های تجاری موضوعی عادی و مرسوم است و گاهی اوقات ممکن است تا هدفی جز تمدید مالکیت نشان تجاری نداشته باشد. برای مثال، یک شرکت بازی‌سازی برای محافظت از IPهای خود باید نشان تجاری خود را در برهه‌های زمانی مختلف باز ثبت کند و معمولاً در این اوقات، شایعات فراوانی از آن بازی نشر داده می‌شود.

با این حال، علاوه براینکه موضوع ذکر شده دلیلی برای انتشار قطعی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ نیست، اما طرفداران The Legend of Zelda: Ocarina of Time همچنان می‌توانند امیدوار به انتشار این بازی برروی این کنسول باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید