بازی Street Fighter V را ۲ هفته به صورت رایگان تجربه کنید

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

کپکام (Capcom) قصد دارد فرصت تجربه‌ی کامل این بازی را برای هواداران فراهم کند. این اتفاق با معرفی بسته‌ی الحاقی (DLC) جدید هم‌زمان شده است.

۴ سال پیش و با انتشار اولیه‌ی بازی Street Fighter V، طرفداران چندان راضی نبودند. بازی به نظر ناتمام می‌آمد و شروع خوبی نداشت. اما از آن زمان تیم توسعه توانسته‌اند مشکلات بازی را رفع کنند تا همچنان نام این بازی در میان عناوین محبوب سبک مبارزه‌ای دیده شود. حالا کپکام با رایگان کردن این بازی به مدت ۲ هفته، قصد دارد بازی‌بازان جدید را به تجربه‌ی آن دعوت کند.

نسخه‌ی رایگان بازی Street Fighter V از چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ (۵ آگست ۲۰۲۰) در دسترس خواهد بود. بازی‌بازان می‌توانند به مدت ۲ هفته به تجربه‌ی این بازی بپردازند. نکته‌ی اصلی این است که بازی رایگان، تفاوتی با نسخه‌ی اصلی ندارد و تمام ۴۰ شخصیت آن به طور کامل در دسترس هستند. به این ترتیب بازی‌بازان قبل از خرید بازی، می‌توانند به صورت کامل آن را امتحان کنند.

۱۵ مرداد، علاوه‌بر رایگان شدن بازی، روز عرضه‌ی به‌روزرسانی تابستان Street Fighter V هم خواهد بود. به احتمال زیاد این به‌روزرسانی آخرین بسته‌ی الحاقی این بازی خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید