در جستجوی سنگ گران‌بها | نقدها و نمرات بازی Hotel Sowls

Nintendo Switch ، اخبار ، نمرات بازی ها ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

بازی Hotel Sowls ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ای از بازی‌بازان هم قرار گرفت. سپس به منظور افزایش هواداران، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان را هم توسعه دهند. حال این نسخه در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ نیز قرار گرفته است و برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات آن، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Hotel Sowls را باید عنوانی در سبک ماجراجویی دانست که در آن باید هدایت فردی داروساز که در کارش هم موفق است را به عهده بگیرید. وی برای انجام یک تحقیق بسیار مهم، راهی سفری طولانی می‌شود و در آن جا سنگی گران‌بها را می‌یابد. این فرد که سعی دارد تا از سنگ خود به خوبی نگهداری کند، برای بازدید از منطقه‌ای بسیار زیبا وارد هتلی قدیمی می‌شود. صبح روز بعد وقتی از خواب بیدار می‌شود، درمی‌یابد که سنگ خود را از دست داده است و حال شما وظیفه دارید تا همه‌ی قسمت‌های این هتل بزرگ را جستجو کنید. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

گفتنی است که دو استودیوی سات (Sott) و سی‌اف‌کی (CFK) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی هیچ بخش آنلاین و چندنفره‌ای در خود ندارد و تمامی قسمت‌ها به صورت آفلاین و تک‌نفره هستند. از این توضیحات که بگذریم، به تازگی نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ Hotel Sowls از سوی برترین منتقدان بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

GameGrin 8/10

در Hotel Sowls شاهد شخصیت‌های زیاد و همچنین جو جالبی هستیم که طراحی آن‌ها به بهترین شکل صورت گرفته است. داستان این بازی ما را به یاد فیلم‌های قدیمی و معمایی می‌اندازد و بدون شک در پایان پس از دانستن حقیقت، شگفت‌زده خواهید شد. تنهای ایراد بازی، کوتاه بودن آن است.

DIGITALLY DOWNLOADED 8/10

واقعا از تجربه‌ی Hotel Sowls لذت بردیم و باید بگوییم که این بازی فراتر از انتظارات ما بود. سازندگان برای ساخت این بازی، کیفیت را به کمیت ترجیح داده‌اند و شما هم با تجربه‌ی آن متوجه حرف ما خواهید شد. داستان بازی نیز به گونه‌ای است که بازی‌باز تا لحظه‌ی آخر چیزی از حقیقت نمی‌داند و در لحظات پایانی غافل‌گیر می‌شود.

DESTRUCTOID 6/10

کاراکترها و گیم‌پلی Hotel Sowls بسیار بد طراحی شده است و بازی‌بازان پس از مدتی از تجربه آن دست می‌کشند؛ چرا که همه چیز در این عنوان بی روح است.

CUBED 3 6/10

تنها نکته‌ای از Hotel Sowls که از آن رضایت داشتیم، پایان نسبتا خوب آن است. به جز آن، تقریبا در تمام بخش‌ها شاهد ویژگی چشمگیر خاصی نبودیم. اگر از علاقه‌مندان به عناوین ماجراجویی هستید، این اثر را برای یک بار امتحان کنید؛ در غیر این صورت وقتتان را با آن تلف نکنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید