همچنان دوست داشتنی | نقدها و نمرات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Cuphead

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۰

در گذشته شاهد عرضه‌ی بازی Cuphead برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بودیم و استقبال خوبی هم از آن شد. پس از گذشت مدتی، زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ هم به گوش می‌رسید که در نهایت سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. حال این عنوان برروی کنسول ذکر شده در دسترس قرار گرفته و در همین راستا، نقدها و نمرات بازی نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Cuphead از سری عناوین پلتفرمر است که نخستین انتشار آن به سال ۲۰۱۷ مربوط می‌شود. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از انیمیشن‌های بسیار قدیمی و کلاسیک الهام گرفته‌اند و همین قضیه باعث استقبال خوب بازی‌بازان شده است. در این بازی باید کنترل یکی از شخصیت‌های Cuphead و یا Mugman را به عهده گرفته و در حالت‌های تک‌نفره یا دونفره، اوقات هیجان‌ انگیزی را تجربه کنید. همچنین در حین بازی سلاح‌ها و مهارت‌های تازه‌ای را به دست می‌آورید و می‌توانید رمز و رازهای فراوانی را کشف کنید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Cuphead را به هیچ وجه از دست ندهید.

گفتنی است که استودیوی MDHR به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و انتشار این بازی دوبعدی را به عهده داشته است. همچنین این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که گفته شد، به تازگی نقدها و نمرات Cuphead توسط برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی عرضه شده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

PSU 9.5/10

با این که سه سال از انتشار بازی Cuphead برای اولین بار می‌گذرد، اما این عنوان هنوز هم تازگی و طراوت خود را حفظ کرده است. شما می‌توانید با شخصیت‌های دوست داشتنی همراه شده و سفری هیجان انگیز را آغاز کنید. اگر از علاقه‌مندان به عناوین پلتفرمر هستید، باید بدانید که Cuphead ارزش تجربه را دارد.

Game Revolution 9/10

با این که در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Cuphead شاهد نکته‌ی تازه‌ای نیستیم و همه چیز مثل گذشته است، اما باز هم این عنوان می‌تواند ذهن بسیاری از بازی‌بازان را درگیر کند و برایشان جذابیت‌های فراوانی داشته باشد.

METRO.co.uk 8/10

بدون شک یکی از برترین عناوین دوبعدی و تیراندازی در دنیای مدرن را باید Cuphead دانست. تیم سازنده خیلی خوب سعی کرده است تا تخیل را چاشنی کار کند و می‌داند که بازی‌بازان چگونه از یک بازی لذت می‌برند.

PUSH SQUARE 7/10

طی کردن برخی از بخش‌های بازی Cuphead ممکن است بسیار دشوار باشد، اما جلوه‌های هنری و موسیقی آن فوق‌العاده هستند. انیمیشن‌های بازی به خوبی طراحی شده‌اند و از این لحاظ چیزی کم ندارد. برخی نبردها ممکن است برای بازی‌بازان کسل کننده شوند، اما باز هم Cuphead یک چالش واقعی و مهیج را ارائه می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید