فصل سوم بازی Samurai Shodown معرفی شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، ناشر بازی مبارزه‌ای Samurai Shodown، امروز به صورت رسمی اعلام کرده است که فصل سوم این بازی در حال حاضر در دست توسعه قرار داشته و در آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

سری Samurai Shodown اولین بار در سال ۱۹۹۳ عرضه و با استقبال بسیار خود هواداران عناوین سبک مبارزه‌ای روبه‌رو شد. تا سال ۲۰۰۹ میلادی نسخه‌های متعددی از این سری برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد ولی به مدت ۱۰ سال دیگر شاهد انتشار نسخه‌ای جدید از این سری محبوب نبودیم. با این حال، شرکت باندای نامکو و استودیوی SNK نسخه‌ی جدید این سری تحت عنوان Samurai Shodown را سال گذشته‌ی میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کردند.

از زمان انتشار بازی Samurai Shodown، حدود ۱۰ شخصیت جدید در قالب بسته‌های الحاقی به بازی اضافه شده‌اند. جدیدترین شخصیت بازی Gongsun Li خواهد بود که مدتی پیش توسط تیم سازنده معرفی شد. در کنار این مبارز جدید، تیم سازنده تایید کرده است که در حال حاضر برروی توسعه‌ی محتوای فصل سوم بازی نیز کار می‌کند. اگرچه در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فصل سوم بازی Samurai Shodown منتشر نشد ولی تیم سازنده بیان کرده است که به زودی جزییات این فصل از بازی را با هواداران به اشتراک خواهد گذاشت.

بازی Samurai Shodown در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید