تریلر جدیدی از بازی Guilty Gear: Strive منتشر شد

11 مرداد 1399 - 11:40

توسعه دهندگان Guilty Gear: Strive امروز به انتشار ویدئوی دیگری از این بازی پرداختند. ضمنا این بازی قرار است علاوه‌بر پلی‌استیشن ۴، برروی دو پلتفرم دیگر نیز در دسترس قرار گیرد که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Guilty Gear: Strive از سری عناوین اکشن و مبارزه‌ای است که مدت‌ها قبل معرفی شد و قرار بود امسال در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد، اما عرضه‌ی آن به دلیل بروز برخی مشکلات با تاخیری طولانی همراه شد. شخصیت‌های فراوانی در این بازی برای انتخاب وجود دارند که هر از مهارت‌های خاصی برخوردار هستند. همچنین سازندگان برای جلب رضایت بازی‌بازان قصد دارند تا برخی از شخصیت‌های نسخه‌ی قبلی را هم به آن اضافه کنند. گفتنی است که استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد. در مراسم Summer of Gaming هم شاهد انتشار تریلری از این عنوان بودیم که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

امروز ویدئویی از دو شخصیت دیگر Guilty Gear: Strive یعنی Nagoriyuki و Leo Whitefang منتشر شد تا بازی‌بازان بتوانند تصمیم‌گیری بهتری برای انتخابشان در بازی داشته باشند. در پایان می‌توانید این تریلر را تماشا و دریافت کنید. همچنین پیش از این گفته شده بود که این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود، اما دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در سال ۲۰۲۱ قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید