بازی Sleeping Dogs در فروشگاه استیم تخفیف ویژه دریافت کرد

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

فروشگاه استیم (Steam) به تازگی یکی از بهترین عناوین نادیده گرفته شده‌ی تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی، یعنی Sleeping Dogs را شامل تخفیف بسیار ویژه قرار داده است. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر معرفی مختصر این عنوان، به اطلاعات تکمیلی این خبر نیز بپردازیم.

اگر شما از بازی‌بازانی هستید که هنوز فرصت تجربه‌ی عنوان Sleeping Dogs را نداشته است و اتفاقاً از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی نیز است، باید به شما بگوییم که به هیچ وجه این فرصت استثنایی را از دست ندهید. فروشگاه استیم به تازگی نسخه‌ی Sleeping Dogs Definitive Edition این اثر که شامل تمام بسته‌های الحاقی این عنوان می‌شود را با تخفیف ۸۵ درصدی و تنها با قیمت ۳ دلار برای فروش در دسترس قرار داده است.

بازی Sleeping Dogs دارای سبک اکشن-ماجراجویی جهان‌باز است. این اثر توسط استودیوی یونایتد فرانت گیمز (United Front Games) توسعه پیدا کرد و در نهایت سال ۲۰۱۲ بود که توسط شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان موفق شد برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ متای ۸۰ را دریافت کند که نمره‌ی خوبی برای یک بازی ویدئویی محسوب می‌شود. اما بسیاری از افرادی که فرصت تجربه‌ی بازی Sleeping Dogs را داشته‌اند، عقیده دارند این عنوان لیاقت بسیار بالاتری داشته است. متأسفانه این اثر با وجود آنکه یکی از انگشت شمار بازی‌های اکشن جهان‌باز بود که سعی در تقلید کورکورانه از فرنچایز بزرگ Grand Theft Auto نداشت و به وضوح مواردی در خود داشت که اگر در آینده ادامه‌ای برای این سری منتشر و به خوبی به آن‌ها پرداخته می‌شد، مطمئناً اکنون در کنار سری Grand Theft Auto، شاهد یک مجموعه‌ی اکشن جهان‌باز قدرتمند دیگر بودیم، اما  متأسفانه این اثر نه تنها از سوی منتقدین، بلکه از سوی بازی‌بازان نیز مورد کم‌ لطفی قرار گرفت. طبق آخرین آمار، این عنوان تنها موفق به فروش ۱.۵ میلیون نسخه‌ای در سال‌های انتشار خود شد که البته مدتی بعد نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی، تحت عنوان Sleeping Dogs Definitive Edition منتشر شد که البته همچنان نتوانست سوددهی برای ناشر و استودیو‌ی سازنده‌اش داشته باشد.

متأسفانه استودیو‌ی یونایتد فرانت گیمز در سال ۲۰۱۶ رسماً برای همیشه بسته شد و احتمال ساخته شدن ادامه‌ای برای این فرنچایز را بیش از پیش کاهش داد. البته حق امتیاز این فرنچایز متعلق به شرکت اسکوئر انیکس است و با توجه به اخباری که اخیراً پیرامون ساخت فیلم سینمایی از بازی Sleeping Dogs منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که روزی شاهد ساخت دنباله‌ای برای بازی Sleeping Dogs باشیم.

در نهایت از شما می‌خواهیم اگر از بازی‌بازانی هستید که تا کنون فرصت تجربه‌ی بازی Sleeping Dogs را داشته است، نظر خود را در رابطه با این اثر با ما و دیگر اعضای خانواده‌ی گیمفا به اشتراک بگذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید