تریلر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

PC ، Xbox One ، اخبار ، تریلر ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، دیگر چیزی تا انتشار بازی Microsoft Flight Simulator باقی نمانده و بسیاری از افراد برای تجربه‌ی آن مشتاق هستند. شرکت مایکروسافت هم این روزها اطلاعات، تصاویر و تریلرهای زیادی را پیرامون این بازی عرضه می‌کند تا بازی‌بازان را با حال و هوای آن آشنا کند. امروز هم ویدئویی از این عنوان جذاب در دسترس قرار گرفت که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین شبیه‌سازی همواره نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. حال Microsoft Flight Simulator هم می‌تواند یکی از همین آثار باشد که در آن باید از میان هواپیماهای مختلف به انتخاب یکی پرداخته و سفر هوایی جذابی را آغاز کنید. همچنین وجود چندین نقشه و آب و هوا باعث شده است تا بازی‌بازان فراوانی جذب این بازی شوند. دو روز قبل هم مایکروسافت از انتشار این عنوان برروی استیم و همچنین تایید پشتیبانی آن از واقعیت مجازی خبر داد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

مایکروسافت امروز دست به انتشار یک تریلر بسیار جذاب از Microsoft Flight Simulator زد که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید. گفتنی است که این بازی در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ (۱۸ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد شد. این در حالی است که تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی سازندگان باشیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(10 رای, میانگین آرا 8٫70 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید