عنوان Football Manager 2021 به علت مشکلات ناشی از ویروس کرونا با تاخیر مواجه شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

به تازگی استودیوی اسپرتس اینتراکتیو (Sports Interactive) در خبری رسمی اعلام نمود که تاریخ انتشار نسخه‌ی جدید بازی محبوب و مدیریت فوتبالی Football Manager 2021 به دلیل مشکلات ناشی از بحران ویروس کرونا و دورکاری از خانه‌ی اکثر اعضای این تیم، با تاخیر مواجه شده است.

در وب‌سایت خبری رسمی بازی Football Manager 2021، آقای مایلز یاکوبسن (Miles Jacobson) مدیر استودیوی اسپرتس اینتراکتیو خبری منتشر کرد که به برخی جزئیات توسعه‌ی این عنوان ورزشی جدید و مشکلات کاری در این شرایط بحرانی اشاره داشت. وی اعلام نمود که با توجه به کاهش کمی و کیفی‌ فعالیت شدید این استودیو در توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سری Football Manager، آن‌ها با حمایت فراوان هواداران این سری توانسته‌اند از نظر اقتصادی سرپا بمانند و حتی بودجه‌ی کافی برای به خدمت گرفتن کارمندان بیشتر را نیز به دست آورند. وی افزود که با توجه به فروش نسخه‌ی قبلی از مجموعه‌ی Football Manager و حمایت بی‌نظیر هواداران، آن‌ها می‌توانند به پیشرفت در آینده بسیار امیدوار باشند و راه دشوار خود را با موفقیت به اتمام رسانند. همچنین آقای مایلز یاکوبسن اظهار داشت که در برخی اوقات از تایم کاری به علت اجبار و نداشتن امکانات کافی، تیم توسعه‌دهنده مجبور خواهد شد به صورت نزدیک و فیزیکی به ادامه‌ی توسعه‌ی بازی بپردازد. بدون شک یک شبیه‌سازی کامل و ایده‌آل از دنیای فوتبال و اتفاقات گوناگون آن برای یک استودیوی کوچک کار بسیار آسانی نخواهد بود و اعضای اسپرتس اینتراکتیو نیاز به تلاش و کوشش فراتر از انتظار دارند.

برای افرادی که بی‌صبرانه منتظر بازی آینده‌ی استودیوی اسپرتس اینتراکتیو هستند باید گفت که احتمالا طبق گفته‌ی آقای مایلز عنوان Football Manager 2021 در اواخر سال جاری میلادی و دیرتر از آن‌چه هواداران انتظار دارند، عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه نسخه‌ی قبلی سری در ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی عرضه شد، عنوان Football Manager 2021 با فاصله‌ی بیش از یک سال از آخرین نسخه به دست علاقه‌مندان می‌رسد. همچنین آقای مایلز به هواداران دلگرمی داده و اعلام کرد که با توجه به بحران باز هم تیم توسعه‌دهنده سعی خود را داشته تا بهترین کیفیت ممکن را در این سبک خلق نماید و بسیاری از ویژگی‌ها و مکانیسم‌هایی که تاکنون هواداران آرزوی دیدن آن‌ها را در سری Football Manager داشته‌اند را می‌توانند به زودی تجربه نمایند. وی همچنین اظهار داشت که بازی Football Manager 2021 نسبت به نسخه‌های گذشته به صورت گسترده‌تری عرضه شده و در تمامی فروشگاه‌های ممکن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی ورزشی و مدیریتی Football Manager 2021 در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید