تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Ever Forward مشخص شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تیم سازنده‌ی Ever Forward که در گذشته از انتشار این بازی برروی پلتفرم‌های مختلف خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Ever Forward را باید عنوانی در سبک‌های پازل و ماجراجویی دانست. در این بازی باید کنترل دختری به نام Maya را به عهده گرفته و سفری دور و دراز و مهیج را دنبال کنید. اطلاعات بیشتر در مورد داستان بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. گفتنی است که استودیوی پاتیا گیمز (Pathea Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد.

عنوان Ever Forward قرار است در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ (۱۳ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. بنابراین دارندگان این پلتفرم فرصت خوبی دارند تا به تجربه‌ی یکی از جذاب‌ترین عناوین این سبک بپردازند. دموی این نسخه نیز از امروز در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است و می‌توانند بخش‌های مهمی از آن را امتحان کنند. سایر نسخه‌های Ever Forward که به کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ مربوط می‌شود، زمستان سال جاری در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید