نسخه‌ی غربی بازی Moon به‌زودی برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Moon امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی غربی این عنوان در آینده‌ای نزدیک راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Moon عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که در آن باید با شخصیتی دوست داشتنی همراه شده و به ماجراجویی بزرگ و مهیجی بپردازید. گفتنی است که این بازی ابتدا در سال ۱۹۹۷ برروی کنسول پلی‌استیشن منتشر شده بود و به همین دلیل، بسیاری از بازی‌بازان با آن خاطره دارند. نسخه‌ی جدید این عنوان با کیفیت و ویژگی‌های بسیار بیشتر، ابتدا در سال ۲۰۱۹ در کشور ژاپن برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. از همان زمان تاکنون، زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی غربی این بازی به گوش می‌رسد که سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. بد نیست بدانید که استودیوی آنین گیمز (Onion Games) وظیفه‌ی توسعه‌ی این نسخه را به عهده داشته است.

نسخه‌ی غربی بازی Moon قرار است در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۹ (۲۷ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان نینتندو سوییچ برسد. در پایان می‌توانید ویدئویی از نسخه‌ی ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید