بازی Bite the Bullet برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

طبق اطلاعات سازندگان Bite the Bullet، امروز مطلع شدیم که این بازی قرار است برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار گیرد. همچنین تریلری در خصوص یکی از حالت‌های بازی نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Bite the Bullet را باید عنوانی در سبک شوتر و پلتفرمر دانست که در آن می‌توانید با شخصیت‌های قدرتمندی همراه شده و با استفاده از سلاح‌های گوناگون، اقدام به از بین بردن دشمنان کنید. بدیهی است که مراحل اول بازی برای آموزش به بازی‌بازان ساخته شده است، اما در ادامه شاهد معماها و مراحل چالش‌برانگیز زیادی خواهید بود. گفتنی است که دو استودیوی مگا کت (Mega Cat) و گرافیتی گیمز (Graffiti Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

Bite the Bullet از ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ (۱۳ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ به گوش می‌رسد و حال سازندگان اعلام کردند که این اتفاق تنها یک روز پس از تاریخ ذکر شده رخ خواهد داد. ضمنا مگا کت امروز به بررسی حالتی در بازی به نام Synthwave Mode پرداخته است که در آن می‌توانید در محیطی رنگارنگ حضور یافته و به کشتن دشمنانتان بپردازید. در همین راستا، تریلری از این حالت منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید