هیدئو کوجیما در مراسم GDC 2013 جزئیات زیادی را فاش می کند

۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۴

به تازگی آقای “هیدئو کوجیما” بازیسازی ژاپنی پس از آنکه اطلاعات مختصری و اندکی از عنوان در دست ساخت خود هر باره منتشر می کند,این بار با صراحت اعلام کرد تا در مراسم GDC 2013 برخی از جزئیات مورد انتظار را در این مراسم که در شهر سان فرانسیسکو آمریکا برگزار می شود فاش خواهد کرد.

آقای کوجیما پس از اعلام رسمی این خبر,در صفحه ی شخصی تویتر خود اظهار داشت:

در مراسم GDC 2013 جزئیات و اطلاعات زیادی از قدرت فنی موتور گرافیکی FOX و تکنیک ها و رندینگ های این موتور بازی جدید,فاش می شود.

در مراسم GDC 2013 آقای “هیدئو کوجیما” به عنوان مدیر هنری و کارگردان و یک هنرمند درخشان حضور پیدا می کند که همچنین به نظر می رسد وی انتشار یک تریلر از یک بازی که به ظاهر نسخه ی جدیدی از سری بازی های MGS و یا یک IP  جدید می باشد را تایید کرده است که در سالن کنفرانس مراسم GDC 2013 می بایست منتظر یک تریلر فوق العاده زیبا از عنوان جدید در دست ساخت آقای کوجیما با بهره گیری از موتور گرافیکی پرقدرت FOX Engine بود.

پس از آنکه خبر انتشار یک تریلر از عنوان آقای کوجیما مطرح شد,شایعاتی زیادی مبنی بر انتشار یک تریلر جدید از بازی MGS: Ground Zeroes و یا The Phantom Pain مطرح شد که به زودی اطلاعات گسترده و عظیمی از عنوان در دست ساخت وی منتشر می شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید