گیفت کارت
گیفت کارت

به زودی عنوان Iron Harvest یک بتای عمومی رایگان برگزار خواهد کرد

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

دیگر چیزی تا زمان عرضه‌ی بازی Iron Harvest برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی باقی نمانده است و بازی‌بازان می‌توانند کنترل نظامیان و ماشین‌آلات آهنی جنگی را به دست گیرند و میدان‌های نبرد را با تیر و گلوله به خاک و خون بکشند. اخیرا استودیوی کینگ آرت گیمز (King Art Games) توسعه‌دهنده‌ی بازی Iron Harvest اعلام نمود که این بازی از امروز میزبان یک بتای عمومی و رایگان خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند در این بتا شرکت نمایند. این استودیو افزود که بسیار به بازخورد‌ها و نظرات بازی‌بازان در مورد این تست بتا اهمیت خواهد داد.

عنوان استراتژیک و تاکتیکال Iron Harvest در واقع سعی دارد جنگ‌های بزرگ و نفسگیر دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی را بین ارتشی متجاور و گروهی از کشاورزان مقاوم اروپایی نشان دهد. این بازی برای برداشت‌ها و پایه‌های روایت داستان حماسی خود از حوادث واقعی کمک گرفته اما به صورت کلی تمامی جنگ‌ها و لشکرکشی‌ها به خصوص برخی از ادوات جنگی آن به صورت خیالی و دلخواه طراحی شده‌اند و لزوما نشان‌دهنده‌ی آن دوره‌ی تاریخی نخواهند بود. استودیوی کینگ آرت گیمز قصد دارد با عرضه‌ی بازی استراتژیک Iron Harvest نفس تازه‌ای در جسم این سبک بدمد و مجدد بسیاری از المان‌ها و سیستم‌های آن را احیا نماید. البته باید توجه داشت که این بازی در رقابت سنگینی با عنوان Manor Lords اثر استودیوی اسلاویچ مجیک (Slavic Magic) که به تازگی معرفی شده است، خواهد داشت.

طبق اعلام رسمی استودیوی کینگ آرت گیمز، بتای عمومی بازی Harvest Iron قرار است از امروز به صورت رسمی آغاز شود و تا زمان انتشار رسمی بازی در ماه سپتامبر سال جاری میلادی ادامه یابد. بازی‌بازان نیز خواهند توانست به صورت رایگان در این تست بتا شرکت نموده و نکات و نظرات خود را به سازندگان بازی انتقال دهند. همچنین استودیوی کینگ آرت گیمز در وبلاگ رسمی خود اعلام نمود که بازی‌بازان در این تست بتای رایگان قادر خواهند بود کنترل سربازان و ماشین‌آلات جنگی هر سه جناح درون بازی را به دست گیرند. یکی از این سه جناح که تاکنون معرفی نشده است Rusviet نام دارد و از آن‌ها و نبرد‌هایشان به عنوان پیش‌فصل و مقدمه‌ی روایت داستان استفاده خواهد شد. به نظر می‌رسد که استودیوی کینگ آرت گیمز آرزوها و برنامه‌های زیاد و متنوعی برای عرضه بازی و پشتیبانی بعد از انتشار آن دارد و قصد دارد این عنوان را به یکی از برترین بازی‌های سبک خود تبدیل نماید.

این نخستین بار نیست که استودیوی کینگ آرت گیمز به بازی‌بازان مختلف فرصت تجربه‌ی بازی Iron Harvest را می‌دهد. پیش از این به مدت ۴ روز در ماه ژوئن بود که این استودیو بازی را در اختیار برخی از بازی‌بازان قرار دارد تا چند سیسم و مکانیسم جدید بازی را تست کرده و نتیجه‌ی کیفی خود را به آن‌ها گزارش دهند. این تست‌های رایگان بازی Iron Harvest به خوبی نشان می‌دهند که استودیوی کینگ آرت گیمز نه تنها از اعتماد به نفس بالایی برای توسعه‌ی بازی خود برخوردار است بلکه مدام به فکر گرفتن بازخورد از جامعه‌ی گوناگون بازی‌بازان است تا بتواند به بهترین شکل ممکن عنوان جدید خود را توسعه دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید