تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind مشخص شد

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

شرکت کرو دیجیتال (Curve Digital) ناشر و استودیوی FuturLab، سازنده‌ی بازی Peaky Blinders: Mastermind، تاریخ انتشار این عنوان را اعلام کردند. این بازی قرار است در تاریخ ۹ شهریورماه ۱۳۹۹ (۳۰ آگست ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان با قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رود و هم‌اکنون پیش‌خرید نسخه‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی Peaky Blinders: Mastermind عنوانی در سبک پازل-معمایی است. این بازی بر اساس سریال مشهور Peaky Blinders ساخته شده و همه‌ی شخصیت‌های معروف در آن حضور دارند. شما در این بازی می‌توانید کنترل شخصیت‌های آرتور، تامی، پولی، جان، ایدا و فین را در دست بگیرید. مکان‌های مشهور سریال مانند رستوران Garrison، محوطه‌ی بزرگ چارلی و دیگر مکان‌ها در این بازی قرار دارند.

شخصیت تامی از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. هنگامی که یکی از اعضای گروه Peaky Blinders در قتل یک فروشنده‌ی چینی افیون نقش دارد، تامی در اینجا شروع به پیدا کردن حقیقت می‌کند و به تریج به مغز متفکر گروه Peaky Blinders تبدیل می‌شود. با کنترل کردن هر یک از اعضای اصلی خانواده Shelby و انجام اقدامات خود، می‌توایندقدرت Tommy را برای برنامه‌ریزی سناریوهای پیچیده نشان دهید. اقدامات هر شخصیت به طور خودکار در یک جدول زمانی ثبت می‌شود که می‌توانید به صورت آزادانه برای تنظیم مجدد به جلو و عقب برگردانید. انجام هر ماموریت در این بازی نیازمند استراتژی است و باید به صورت مخفی‌کاری به جلو پیش بروید. انتخاب شخصیت و قابلیت‌های مناسب برای پیاده‌سازی برنامه و استراتژی عامل مهمی محسوب می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Peaky Blinders: Mastermind را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید