ماجراجویی با خانواده‌ی Nep | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Megadimension Neptunia VII

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

اگر از طرفداران Megadimension Neptunia VII باشید، احتمالا می‌دانید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۶ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود. سپس زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برای نینتندو سوییچ به گوش می‌رسید که سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. حال این عنوان به دست دارندگان کنسول ذکر شده رسیده و در همین راستا، نقدها و نمرات این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Megadimension Neptunia VII از سری عناوین جالب در سبک نقش‌آفرینی است که تاکنون شاهد انتشار نسخه‌های دیگری هم از آن بوده‌ایم. ظاهرا این نسخه نسبت به گذشته کامل‌تر شده است که از تفاوت‌های آن می‌توان به آیتم‌های جنگی، بخش داستانی و کیفیت بیشتر اشاره کرد. داستان بازی از این قرار است که شما باید کنترل چند شخصیت به نام خواهران Nep را به عهده گرفته و در محیطی مملو از بی نظمی و شلوغی قرار بگیرید. سپس باید با هوش و درایتی که دارید، به حل تمام مشکلات پرداخته و صلح و آرامش را به منطقه بازگردانید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Megadimension Neptunia VII را حداقل برای یک بار امتحان کنید.

گفتنی است که دو استودیوی کامپایل هارت (Compile Heart) و آیدیا فکتوری (Idea Factory) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Megadimension Neptunia VII را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این عنوان عرضه کرده‌اند که برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

VIDEO CHUMS 7.2/10

Megadimension Neptunia VII یک بازی جالب است که می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای دوست داران سبک نقش‌آفرینی باشد. البته باید بدانید که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی، بهترین آن نیست و مشکلات زیادی دارد.

TheSixthAxis 7/10

Megadimension Neptunia VII عنوانی پر از چالش‌های بامزه و دوست داشتنی است که بسیاری از بازی‌بازان را سرگرم می‌کند. برخی از بخش‌های بازی به خوبی طراحی نشده است و بهتر بود که سازندگان وقت بیشتری را صرف بهبود آن می‌کردند.

noisy pixel 6.5/10

اگر از سال ۲۰۱۶ تاکنون موفق به تجربه‌ی Megadimension Neptunia VII نشده‌اید، اکنون فرصت خوبی دارید تا آن را برروی کنسول نینتندو سوییچ امتحان کنید. البته این نسخه باگ‌ها و مشکلات فراوانی دارد و امیدوار هستیم که هر چه سریع‌تر توسط سازندگان رفع شوند.

NintendoWorldReport 6.5/10

مبارزات در Megadimension Neptunia VII به اندازه‌ی کافی لذت‌بخش نیست و به طرز ناامید کننده‌ای پیش می‌رود. در هر صورت، اگر از طرفداران سایر نسخه‌های این سری هستید، عنوان مذکور نیز می‌تواند توجهتان را تا حدی جلب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید