اولین اطلاعات از Killjoy، شخصیت جدید Valorant، منتشر شد

8 مرداد 1399 - 22:45

براساس اطلاعات منتشر شده، یک شخصیت جدید به نام Killjoy در آینده‌ی نزدیک به بازی Valorant اضافه خواهد شد. تیم سازنده یک صفحه‌ی جدید برای معرفی این شخصیت به همراه یک ویدئو را به وب‌سایت رسمی بازی اضافه کرد ولی این صفحه پس از مدت کوتاهی بسته شد. البته جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چراکه کاربران موفق شده‌اند این ویدئو را ذخیره کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

با توجه به ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد این شخصیت جدید توانایی‌های متفاوتی را در اختیار شما قرار خواهد داد. اولین توانایی این شخصیت Alarmbot نام داشته و یک ربات است که به سمت دشمن حرکت کرده و با پرتاب خود به سمت آن‌ها، به دشمنان آسیب وارد می‌کند. علاوه بر این، میزان آسیب دریافتی دشمنانی که تحت تاثیر این توانایی قرار گرفته باشند، افزایش خواهد یافت.

توانایی بعدی قهرمان جدید بازی Turret است. همان‌طور که از نام این توانایی نیز پیدا است، شما می‌توانید یک رباط کوچک و بامزه را احضار کنید که به دشمنان مقابل خود شلیک خواهد کرد. سومین توانایی Killjoy یک نارنجک Nanoswam است که با استفاده از گروهی از ربات‌های نانو به دشمنان در یک ناحیه‌ی مشخص آسیب وارد می‌کند. توانایی نهایی این شخصیت جدید نیز Lockdown نام دارد که با قرار دادن یک دستگاه برروی زمین، به مدت ۸ ثانیه مانع حرکت دشمن خواهید شد (تیم حریف می‌تواند این وسیله را نابود کند).

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) هنوز تاریخ دقیق انتشار Killjoy را مشخص نکرده است. البته با توجه به راه‌اندازی صفحه‌ی مخصوص به این شخصیت در سایت رسمی بازی، احتمالا زمان زیادی تا اضافه شدن آن به بازی باقی نمانده است. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این شخصیت جدید را در ادامه مشاهده کنید.

لینک دانلود ویدئو

بازی Valorant در حال حاضر به صورت رایگان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. تیم سازنده اعلام کرده است که قصد دارد هر ساله ۶ قهرمان جدید را به این بازی اضافه کند.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید