گیفت کارت
گیفت کارت

بازی واقعیت مجازی Frostpoint VR: Proving Grounds توسط توسعه‌دهندگان Wasteland 3 معرفی شد

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت (inXile Entertainment) ساعاتی پیش با نمایش تریلری از جدیدترین عنوان خود رونمایی کرد. این بازی جدید که Frostpoint VR: Proving Grounds نام دارد، یک عنوان واقعیت مجازی در سبک تیراندازی اول شخص چندنفره است.

Frostpoint VR: Proving Grounds، ساخته‌ی جدید توسعه‌دهندگان Wasteland 3، داری حالت‌های مختلف PvP است که در آن بازی‌بازان در گروه در مقابل هم به مبارزه می‌پردازند. همچنین یک حالت PvE نیز در این بازی وجود دارد که در آن باید موجودات بیومکانیکی مبارزه کنید.

حالت‌های بازی شامل کنترل و فتح یک منطقه است که در آن بازی‌بازان در نزدیکی یک پایگاه نظامی در قطب جنوب به مبارزه می‌پردازند. بیش از ده‌ها سلاح مختلف، از جمله سلاح‌های بزرگ و کمری در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و در کنار آن نیز انواع نارنجک و زره موجود هستند. از آنجا این بازی یک عنوان واقعیت مجازی است، می‌توانند سلاح‌ها را به صورت واقعی در دست گرفته و خشاب‌گذاری و تیراندازی کنند.

استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت علاوه بر توسعه‌ی بازی Wasteland 3، در حال حاضر برروی یک پروژه‌ی نسل بعدی که قرار است با موتور Unreal Engine 5 توسعه یابد، کار می‌کند. طبق اعلام استودیوی سازنده، بازی Frostpoint VR: Proving Grounds به‌زودی برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی Oculus و Steam VR عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده بفرمایید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید