شایعه: GTA 6 در وایس سیتی روایت خواهد شد؛ در اواخر امسال GTA Online به لیبرتی سیتی منتقل می‌شود

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

یک منبع داخلی در مورد GTA 6 و برنامه‌های راکستار (Rockstar) برای GTA Online صحبت می‌کند.

یک شایعه‌ی قابل توجه اما تایید نشده در مورد سری Grand Theft Auto در فضای مجازی پخش شده است که اطلاعات جالبی پیرامون نسخه‌ی بعدی این سری و GTA Online به ما می‌دهد. اخیراََ شرکت راکستار  تایید کرده است که به زودی یک Heist کاملاََ جدید به GTA Online راه پیدا خواهد کرد و پس از آن نیز در اواخر امسال شاهد به روز رسانی بسیاری بزرگی برای بخش آنلاین GTA خواهیم بود. در این میان، همه‌ی ما می‌دانیم که به طور رسمی نسخه‌ی بعدی Grand Theft Auto تایید نشده است اما شایعه‌ها، گزارش‌ها و اطلاعات فاش شده‌ی مختلفی در دو سال اخیر منتشر شده که جزئیاتی را در رابطه با این پروژه به ما می‌دهند.

در حال حاضر اطلاعات رسمی و تایید شده حول GTA Online و GTA 6 وجود ندارد اما همان‌طور که بالا به این موضوع اشاره کردیم اطلاعاتی تایید نشده پیرامون برنامه‌های آینده‌ی راکستار برای سری GTA وجود دارد. یک منبع داخلی با نام “Markothemexicam” در روز گذشته اطلاعاتی را در رابطه با GTA 6 و GTA Online منتشر کرده است. این منبع خبری قبلاََ هم جزئیاتی را در رابطه با نسخه‌های پیشین سری GTA فاش کرده بود.

بر اساس ادعای این منبع داخلی، به‌‌روزرسانی نهایی GTA Online در ماه آذر / دی (دسامبر ۲۰۲۰) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت که شامل جدیدترین Hiest رونمایی شده نیز می‌شود و البته غافلگیری بزرگی را برای مخاطبین به ارمغان خواهد آورد. شرکت راکستار قصد دارد برای این به‌روزرسانی یک منطقه‌ی کاملاََ جدید را به طرفداران خود ارائه دهد و این منطقه شهر لیبرتی‌ سیتی (Liberty City) خواهد بود که از نیویورک برای طراحی آن الهام گرفته شده است. با این به‌روزرسانی شاهد بازگشت نیکو بلیک (Niko Bellic)، شخصیت اصلی GTA IV، خواهیم بود اما هنوز مشخص نیست که او تا چه میزان در بازی نقش خواهد داشت. همچنین گفته می‌شود سرقت طلا از ذخایر دولتی بخش اصلی سرقت به حساب می‌آید. با این به‌روزرسانی “حالت فعالیت‌ها” و Quick Jobs نیز در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که شهر لیبرتی‌ سیتی به طور کامل بازسازی شده و بر اساس کیفیت بصری شهر GTA V طراحی شده است.

Markothemexicam در ادامه‌ی بیانیه‌ی خود به طور مختصر اظهار داشت که بازی نسل بعدی راکستار، GTA 6، در شهر وایس‌ سیتی روایت می‌شود و در دوره‌ی مدرن قرار ندارد. همچنین بازی‌بازان باید انتظار یک سیستم آب و هوایی منحصر به فرد را داشته باشند که برروی شخصیت‌های غیرقابل بازی و دنیای این اثر تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. در آخر به این نکته اشاره شد که GTA 6 در سال آینده رونمایی خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

توجه داشته باشید که هیچکدام از این اطلاعات به طور رسمی تایید نشده‌اند و همه چیز در حد شایعه قرار دارد. از آن‌جایی که پروژه‌ی بعدی شرکت راکستار در دست ساخت قرار دارد حتی اگر این جزئیات در حال حاضر صحیح باشند ممکن است که در پروسه‌ی ساخت تغییرات و بازسازی‌های مختلفی صورت گیرد.

بازی GTA V در سال ۲۰۲۱ به صورت باز‌سازی شده برای کنسول‌های نسل بعدی نیز عرضه خواهد شد که مطمئناََ از درایو SSD آن‌ها برای کاهش زمان بارگذاری و بهبودهای متعدد استفاده خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید