تنش در جنگ جهانی اول | نقدها و نمرات نسخه‌ی کنسولی Tannenberg

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

بسیاری از بازی‌بازان در جریان هستند که بازی Tannenberg سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. حال این عنوان به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز رسده است. در همین راستا، نقدها و نمرات بازی مذکور در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌‌ها خواهیم پرداخت.

Tannenberg را باید عنوانی در سبک اکشن، تیراندازی، اول شخص و بقا دانست که در آن باید با دیگر بازی‌بازان همراه شده و تجربه‌ی مهیجی را به ارمغان آورید. داستان بازی از این قرار است که به عنوان یک سرباز روسی، در فضایی از جنگ جهانی اول قرار می‌گیرید و باید برای زنده ماندن از حقه‌ها و سلاح‌های متنوعی بهره ببرید. این بازی از حالت‌های مختلفی هم برخوردار است که اصلی‌ترین آن را باید بتل رویال دانست. در این بخش ۶۴ بازی‌باز از سراسر جهان روی یک نقشه حضور دارند و شخصی برنده است که بتواند به عنوان آخرین سرباز زنده باشد. پس اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، از تجربه‌ی Tannenberg حداقل برای یک بار غافل نشوید.

دو استودیوی ام۲اچ (M2H) و بلک‌میل گیمز (Blackmail games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. همچنین گفتنی است که تمام بخش‌های این بازی آنلاین بوده و حداقل به ۴۰ بازی‌باز برای شروع نیاز دارد. همان‌طور که گفته شد، به تازگی نقدها و نمرات بازی Tannenberg از سوی بهترین منتقدان بازی‌های ویدئویی منتشر شده است که برای مرور آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

PSU 8/10

Tannenberg عنوانی جذاب در سبک تیراندازی است که رعایت تاکتیک‌های درست در آن حرف اول را می‌زند. شما باید از بسیاری از امکانات موجود و مهارت‌های خاص برای تداوم پیروزی‌هایتان استفاده کنید. البته به دلیل سبک و وجود چند مشکل در بازی، بسیاری از بازی‌بازان ممکن است ارتباط خوبی با آن برقرار نکنند.

THEGAMER 7/10

با وجود چندین نقص در Tannenberg، شاهد تلاش‌ بسیاری از سوی دو استودیوی ام۲اچ و بلک‌میل گیمز برای ارائه‌ی یک بازی با کیفیت‌تر نسبت به گذشته بودیم. می‌توان گفت که دوست داران سبک تیراندازی و بقا از این بازی لذت خواهند برد؛ چرا که وقایع جنگ جهانی اول را به خوبی به تصویر کشیده است.

SCREEN RANT 5/10

Tannenberg عنوانی نیست که بتوانیم آن را به هر بازی‌بازی پیشنهاد بدهیم. مشکلات مختلفی همچون بارگذاری طولانی و باگ‌های عجیب در بازی، موجب رنجش بازی‌بازان شده است. با این حال، طراحی جزئیات تاریخی بسیار خوب صورت گرفته است و شاهد یکی از برترین عناوین با موضوع جنگ جهانی اول هستیم.

TheSixthAxis 5/10

نحوه‌ی تیراندازی در Tannenberg به خوبی طراحی نشده است که همین را باید یکی از اصلی‌ترین مشکلات بازی دانست. در هر جای این بازی شاهد ایده‌های نابی از سوی سازندگان هستیم، اما آن‌ها نتوانسته‌اند از این ایده‌ها به خوبی بهره ببرند. در مجموع، Tannenberg یک بازی نسبتا کسل کننده است که خیلی از اتفاقات در آن به کندی پیش می‌روند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید