به‌زودی اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسان بازی Street Fighter V منتشر خواهد شد

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

شرکت کپکام (Capcom) قرار است در تاریخ ۱۵ مردادماه سال جاری (۵ آگست ۲۰۲۰)، یک استریم زنده را از طریق توییچ پخش کرده و اطلاعاتی در رابطه با محتوای به‌روزرسان جدید بازی Street Fighter V را به اشتراک بگذارد.

با لغو شدن مراسم EVO Online، بسیاری از طرفداران Street Fighter V احتمالاً از خبرهای منتشر شده در رابطه با فصل پنجم این بازی متعجب می‌شدند. کپکام اخیراً اعلام کرده است که به‌زودی محتوا و شخصیت‌های جدیدی به این بازی اضافه خواهند شد. در جریان استریمی که قرار است در روز ۵ آگست برگزار شود، بازی‌بازان به همه‌ی اطلاعات مربوط به این به‌روزرسان دست خواهند یافت.

بازی Street Fighter V از زمان انتشار خود تاکنون، از لحاظ گیم‌پلی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، عدم وجود محتوای کافی در زمان عرضه موجب شد تا این بازی با انتقاداتی روبه‌رو شود. در سال ۲۰۱۸ میلادی، نسخه‌ی ویژه‌ای تحت عنوان Street Fighter V: Arcade Edition منتشر شد که یک قدم رو به جلو برای این بازی محسوب می‌شد. به دنبال آن نیز نسخه‌ی Champion Edition در سال ۲۰۲۰ عرضه شد.

فصل پنجم این بازی شامل ۵ جنگجو، ۳ مرحله و احتمالاً چند لباس جدید خواهد بود. درحالی‌که تاکنون نام هیچ یک از این جنگجوها مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد شخصیت‌های Rose, Makoto, Fei Long, Oro و Maki در این به‌روزرسان جدید حضور دارند. با این حال، کپکام هنوز حضور هیچ یک از این شخصیت‌ها را تایید نکرده است.

بازی Street Fighter V هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. استریم زنده‌ی مربوط به به‌روزرسان جدید این بازی در ساعت ۲۱:۳۰ روز ۱۵ مرداد (۵ آگست) پخش خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید