گیفت کارت
گیفت کارت

تکفارس؛ بررسی گوشی سامسونگ گلکسی Z فلیپ

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

سامسونگ گلکسی Z فلیپ یکی از معدود گوشی‌هایی‌ست که برای بررسی آن هیجان‌زده شدیم، اما بعد از استفاده از آن به مدت دو هفته، با احساسی دوگانه نسبت به آن طرف هستیم. از یک طرف، خیلی جالب است که دستگاهی متعلق به آینده را شاهد باشیم و بررسی یک گوشی متفاوت آدم را هیجان‌زده می‌کند. از سوی دیگر، گلکسی Z فلیپ به عنوان یک گوشی که از نظر ماندگاری بالا جای تردید دارد و همچنین با توجه به اینکه مشخصاتی همانند گوشی‌های سال گذشته دارد، بسیار گران‌قیمت است.

آیا باید گوشی گلکسی Z فلیپ سامسونگ را تهیه نمایید؟ نه، احتمالاً نباید چنین کاری را انجام دهید، اما حتی اگر این کار را فقط به خاطر به رخ کشیدن آن به دیگران انجام دهید، نمی‌توانیم شما را سرزنش کنیم. این تلفنT آغازگر یک گفتگوی تضمین شده (در این باره) و یک شاهکار فوق‌العاده‌ی مهندسی شده است که با توجه به جمع جور بودن اندازه‌ی  آن در هنگام بسته بودن، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

با این وجود، اگر یک گوشی اندرویدی جمع و جور همان چیزی‌ست که به دنبال آن هستید، در نظر داشته باشید که سامسونگ گلکسی S10e با داشتن دوربین‌های یکسان، عمر باتری و حسگر اثر انگشت، ۸۰۰ دلار از Z فلیپ ارزان‌تر است. البته که لازم نیست هر بار که قصد دارید متنی را بخوانید یا آب و هوا را بررسی کنید، مجبور باشید آن را باز کنید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بررسی گوشی سامسونگ گلکسی Z فلیپ» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید