اعضای کلیدی تیم توسعه‌ی Fable از استودیوهای بزرگی هستند

۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار نسخه‌ی جدید از سری Fable در رویداد هفته‌ی گذشته شرکت مایکروسافت معرفی شد. نمایش این بازی اگرچه شامل گیم‌پلی آن نمی‌شد اما برای هواداران بسیار جالب و هیجان‌انگیز بود؛ به خصوص که تایید شد استودیوی پلی‌ گراند گیمز (Playground Games) توسعه‌ی آن را بر عهده دارد. حال به تازگی گزارشی در مورد اعضای این استودیو که برروی توسعه‌ی عنوان Fable کار می‌کنند، منتشر گردید و مشخص شد که این افراد از استودیو‌های بزرگی به مانند راک‌استدی (Rocksteady)، نینجا تئوری (Ninja Theory)، بایوور (Bioware) و گیرباکس (Gearbox) آمده و همگی از تجربه‌ی بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

طبق گزارش منتشر شده آقای ویل کندی (Will Kennedy) که طراح اصلی بخش‌های مختلف بازی Fable به حساب می‌آید، پیش از این پروژه برروی طراحی ماموریت‌های بازی Grand Theft Auto V و بخش آنلاین بازی آن کار می‌کرده است. همچنین آقای خوان فرناندز د سیمون (Juan Fernández de Simón) که در بخش طراحی مکانیسم‌های مختلف بازی Fable مشغول است، پیش از این طراح اصلی بازی Hellblade استودیوی نینجا تئوری بوده است. آقای هانتر رایت (Hunter Wright) هم که در استودیوی پلی‌گراند گیمز مسئول بخش طراحی مراحل و ماموریت‌های جانبی به شمار می‌آید، در همین نقش در استودیوی گیرباکس فعالیت داشته است.

مارتین لنکستر (Martin Lancaster) که نویسنده‌ی اصلی داستان بازی Batman Arkham Knight بود، حال در استودیوی پلی‌گراند گیمز در قسمت کارگردانی بخش روایی بازی فعالیت دارد. کریگ اوونز (Craig Owens) نیز در استودیوی راک‌استدی حضور داشت و اکنون در بخش نویسندگی داستان Fable مشغول به کار است. همچنین آقای کیم مک‌آزکیل (Kim MacAskill) نیز از مدت‌ها قبل از استودیوی راک‌استدی به پلی‌گراند گیمز آمده و در بخش داستان‌نویسی فعالیت دارد.

همچنین عنوان شد که آقای آدام اولسن (Adam Olsson) از شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به عنوان طراح محیط بازی به پروژه‌ی توسعه‌ی بازی Fable پیوسته است. آقای تام ایزاکسن (Tom Isaksen) نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی یکی از شخصیت‌ها در این بازی حضور دارد و پیش از آن در استودیو‌های یوبی‌سافت و کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) به ایفای نقش پرداخته است.

بازی Fable در تاریخ نامشخصی برروی کنسول‌ اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید