بازی Disintegration این آخر هفته رایگان خواهد بود

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

استودیوی V1 Interactive این آخر هفته تجربه‌ی بازی تیراندازی-استراتژیک اول‌شخص خود، Disintegration را به‌رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد و همزمان این عنوان برروی همه پلتفرم‌ها تخفیف خواهد خورد. همراه ما باشید.

Disintegration یک بازی هیبریدی است و ترکیبی از المان‌های تیراندازی اول‌شخص و استراتژیک همزمان دارد. ایده‌ی ساخت این بازی از مارکوس لتو (Marcus Lehto)، یکی از سازندگان Halo، بوده که تحت نام استودیوی جدیدش، V1 Interactive، آن را حدود یک ماه پیش عرضه کرده است. این بازی نقدهای متوسطی دریافت کرد و نمره‌ی متای آن برروی عدد ۶۲ قراره گرفته است. استودیوی سازنده البته برنامه‌هایی برای دریافت بازخورد از تجربه‌کنندگان این عنوان برای رفع مشکلات این بازی دارد و همچنین، تجربه‌ی این بازی را در آخر این هفته برروی همه پلتفرم‌ها رایگان کرده است.

این بازی از ۹ تا ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای تا ۲ آگوست ۲۰۲۰) برروی همه پلتفرم‌ها رایگان خواهد بود؛ این مدت برای پلی‌استیشن ۴ و استیم (Steam) تا ۱۳ مرداد (۳ آگوست) تمدید شده است. بعد از به پایان رسیدن این زمان، بازی‌بازان با خرید بازی می‌توانند تمام آنچه را که در تجربه‌ی رایگان خود در بازی به‌دست آورده‌اند دریافت کنند.

برای تشویق بیشتر بازی‌بازان به خرید، از همین حالا این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ شامل ۴۰ درصد تخفیف شده است که تا آخر هفته برروی همه‌ی پلتفرم‌های بازی اعمال خواهد شد. تنها حالت چندنفره‌ی سبک Overwatch بازی در دموی رایگان آخر هفته رایگان خواهد بود. V1 Interactive گفته است که تغییراتی در سیستم چندنفره بازی اعمال خواهد کرد که سرورهای بازی تا جای ممکن شلوغ باشند.

با اینکه بازخوردهای اولیه‌ی این بازی چندان جذاب نبوده‌اند، المان‌هایی مثل موسیقی Disintegration که توسط جان اوریست (Jon Everist) ساخته شده است، ارزش تجربه‌ی این عنوان را بالا می‌برد. استفاده از دموهای رایگان محدود برای بازی‌هایی مثل Call of Duty: Modern Warfare موفقیت‌آمیز بوده است و منطقی به‌نظر می‌رسد که Disintegration هم دنباله‌رو این روش شود.

بازی Disintegration‌ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید