اولین محتوای اضافی بازی Tomb Raider برای بخش چند نفره منتشر شد

۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۷

پس از آنکه به طور رسمی توسط مدیر برند جهانی شرکت “کریستال داینامیک” اعلام شد که هیچ محتوای اضافی خاصی برای بخش SinglePlayer {تک نفره}  بازی Tomb Raider در نظر گرفته نشده است,یک محتوای اضافی تحت عنوان “غارها و صخره ها” برای این عنوان منتشر شده است که این محتوا فعلا تا به این لحظه برای کنسول خانگی Xbox 360 در دسترس می باشد.

شرکت “اسکوئر انیکس” سرانجام پس از انتشار بازی Tomb Raider اولین محتوای اضافی این بازی را برای کنسول خانگی Xbox 360 منتشر نمود که این DLC تحت عنوان “غارها و صخره ها” دارای سه نقشه ی جدید از بخش MultiPlayer {چند نفره} داراست که علاقه مندان به این محتوا میتوانند با پرداخت 400 امتیاز در شبکه ی ایکس باکس لایو به این محتوای جذاب دست پیدا کنند.

این محتوای اضافه دارای سه نقشه ی جداگانست که در بخش چند نفره بازی Tomb Raider قابل بازی هستند;حال به بررسی برخی از آنان می پردازیم:

غار روبنده:یک شبکه ی گسترده ی زیرزمینی وسیعی وجود دارد,که اقداماتی توسط رفتگران برای پاکسازی این غارها در جزیره ها صورت گرفته می شود که از این غارها میتوان به عنوان یک زندان زیرزمینی بهره برد.

شهر های متروکه خالی از سکنه:این شهرک روبنده در بالای صخره ها و در یک جزیره ساخته شده است که برخی از لایه های ساخته شده ی این شهرک پنهان است و بعضی از لایه ها نیز به عنوان مرگبارترین تله ها در جزیره به کار برده می شود.

روستای سوخته:زبانه های آتش یک روستای متروکه ی ژاپنی را فرا گرفته است و ساختمان های سوخته راه های متععدی را برای فرار و یا تعامل با دشمنان شما ایجاد کرده است.

به نظر می رسد دو شرکت “کریستال داینامیک و اسکوئر انیکس” تمامی افکار خود را بر روی بخش چند نفره ی بازی Tomb Raider متمرکز کرده اند,که عرضه ی همچین محتواهایی بدون شک میتواند بر جذاب شدن این بخش از بازی بیفزاید که این عنوان با متای 86 در دو پلتفرم PC,X360 و با متای 87 در کنسول PS3 قابل دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید