کوری بارلوگ شایعات معرفی God of War جدید را رد کرد

۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

چند وقتی است که شایعات متعددی درباره‌ی بازی God of War برای کنسول پلی‌استیشن ۵ به گوش می‌رسد. حالا بعد از واکنش کوری بارلوگ (Cory Barlog) در توییتر، این شایعات هم رد شدند.

با وجود تمام موفقیت‌هایی که God of War روی پلی‌استیشن ۴ کسب کرد، توسعه‌ی نسخه‌ای جدید از این سری اصلا دور از انتظار نیست. در میان افرادی اعتقاد داشتند که بازی جدید زودتر از چیزی که انتظارش را داشتیم معرفی خواهد شد. یکی از این پیش‌بینی‌ها معرفی God of War جدید در رویداد State of Play ماه آگوست و عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۱ بود.

با وجو تمام شایعات، همان‌طور که از ابتدا پیش‌بینی می‌شد، این شایعات حقیقت ندارند. به تازگی کوری بارلوگ در حساب توییتری خود به این شایعات واکنش نشان داده است. البته واکنش او مستقیما به God of War جدید اشاره نمی‌کند، اما با راحتی می‌توان منظور او را متوجه شد. در ادامه می‌توانید متن توییت او را مشاهده کنید:

چیزی که فعلا می‌دانیم این است که سانتا مونیکا در حال استخدام نیرو است. به علاوه طبق گفته‌ی جیم رایان هنوز بازی‌های دیگری هستند که برای پلی‌استیشن ۵ معرفی نشده‌اند. پس فعلا منتظر God of War 2 یا ۵ نباشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید