بتسدا به دنبال جذب یک طراح نورپردازی برای یک بازی AAA است

۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید دو عنوان بزرگ شرکت بتسدا (Bethesda)، یعنی بازی‌های The Elder Scrolls VI و Starfield مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کنند. از مان معرفی این دو عنوان در E3 2018؛ اطلاعات بسیار کمی از آن‌ها منتشر شده است. در همین حال، اخیراً شرکت بتسدا یک آگهی استخدام جدید را منتشر کرده که به نظر می‌رسد که به یکی از این دو عنوان اشاره دارد.

به‌تازگی یک آگهی شغلی جدید توسط استودیوی بتسدا گیم (Bethesda Game Studios) که در صفحه‌ی وب‌سایت رسمی شرکت زنی‌مکس (ZeniMax) منتشر شده است. این آگهی به یک بازی در حال توسعه اشاره دارد. طبق اطلاعات ارائه شده، آن‌ها به دنبال استخدام یک طراح نورپردازی (Lighting Artist) برای یک عنوان AAA در حال توسعه برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی هستند. بنابر برخی شایعات و گمانه‌زنی‌ها، احتمالاً این آگهی استخدام به یکی از دو بازی The Elder Scrolls VI و Starfield اشاره دارند.

پیش‌تر نیز آقای پیت هاینس (Pete Hines)، مدیر بخش بازاریابی بتسدا اعلام کرده بود که برای مدتی طولانی، هیچ‌گونه اطلاعات و اخبار جدیدی از دو بازی The Elder Scrolls VI و Starfield منتشر نخواهد شد. بدون شک علاقه‌مندان بسیاری منتظر اطلاعات جدید از این دو عنوان هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید