این هفته بازی Civilization 6 را به صورت رایگان برروی فروشگاه استیم تجربه نمایید

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اگر شما هم از آن دست بازی‌بازانی به شمار می‌آیید که به بازی‌های استراتژیک سری Civilization علاقه دارند و موفق نشده‌اید که عنوان Civilization 6 را در مدت یک هفته رایگان بودن برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) تجربه نمایید، حال می‌توانید تا دو روز آینده به فروشگاه استیم (Steam) مراجعه کرده و نسبت به تجربه‌ی رایگان آن اقدام کنید.

در بازی استراتژی و نوبتی Civilization 6 شما وظیفه دارید یک تمدن بزرگ را رهبری نموده و سیر پیشرفت و تکامل آن‌ها را از عصر حجر تا دنیایی مدرن و آینده‌نگر در دستان خود بگیرید. شما می‌توانید روی بخش‌های مدیریتی زیادی از تمدن و سرزمین خود به مانند دیپلماسی، فرهنگ و هنر، جنگ و همکاری با سایر تمدن‌های گوناگون متمرکز شوید. همچنین علاوه بر امکان تجربه‌ی رایگان این بازی برروی فروشگاه استیم، می‌توانید آن را با تخفیف ۷۵ درصدی برای همیشه خریداری نمایید. همچنین بسته الحاقی جدید این بازی تحت عنوان Ethiopia Pack با قیمت ۴٫۹۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

عنوان Civilization 6 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید