بالاخره یکی از معماهای بازی Red Dead Redemption 2 حل شد

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

در سرتاسر نقشه‌ی بازی Red Dead Redemption 2، اسرار، معماها و وقایع مختلفی وجود دارد. با گذشت ۲ سال از انتشار بازی، هنوز موارد جدیدی به این لیست اضافه می‌شود. حالا یکی از رازها توسط کاربران کنجکاو حل کشف شده است.

معمایی که به تازگی حل شده، مربوط به جنگ داخلی (Civil War) است. ویرانه‌های جنگ در منطقه‌ای به نام Bolger Glade دیده می‌شوند. از زمان انتشار بازی، بازی‌بازان هنگام عبور از مناطق اطراف شهر سنت دنیس (Saint Denis)، صداهای روح مانندی می‌شنیدند. از آن جایی که Red Dead Redemption 2 به روایت داستان‌های مختلف در محیطی پویا معروف است، حس کنجکاوی بازی‌بازان برانگیخته شد. مدت‌ها چیز جدیدی از این معما کشف نشد؛ تا این‌که فردی با گشتن در فایل‌های بازی، صدا‌های مربوط به این بخش از نقشه را پیدا کرد.

با پیدا شدن فایل‌های صوتی، کاربران دوباره شروع به جستجو کردند. بالاخره یکی از کاربران ردیت (Reddit)، با کمپ کردن در اطراف Bolger Glade، منبع این صداها را پیدا کرد. او در یک شب طوفانی، از طریق پنجره‌ای در کلیسا به زمین بیرون نگاه کرد. در ادامه می‌توانید این اتفاق را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

با نگاه کردن از پنجره در زمان خاص، صداهای مختلفی مثل شیهه‌ی اسب‌ها، شیپورها و فریاد سربازها شنیده خواهند شد. در این میان می‌توان صدای ژنرال هریس (Harris) که در حال دستور دادن است را شنید. با این‌که این معما حل شد، هنوز معماها و رازهای بسیاری در نقشه‌ی بازی وحود دارد.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید