تصاویری مفهومی از بازی Anthem 2.0 منتشر شد

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بازی Anthem در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شد اما به طور کلی نتوانست عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. این بازی به علت نداشتن محتوای کافی و برخی مشکلات مختلف، تعداد بازی‌بازان اندکی را به خود جذب کرد. همین امر موجب شد تا استودیوی بایوور (Bioware) این بازی را تحت عنوان Anthem 2.0 بازسازی کند. در همین حال، به‌تازگی تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Anthem 2.0 منتشر شده است.

آقای کریس دیلی (Chris Daily)، مدیر شعبه‌ی آستین استودیوی بایوور، اخیراً در توییتر خود تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Anthem 2.0 را به اشتراک گذاشته است. تصاویر جدید، برخی از محیط‌های این بازی را نمایش می‌‎دهد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

این کارگردان پیش‌تر نیز در خصوص پروژه‌ی Anthem 2.0 گفته بود:

در این چند هفته گذشته من احساس می‌کردم که هنوز زمان مناسبی برای صحبت در مورد Anthem نیست. من می‌خواستم فضای لازم را برای گفتگوهای مهم‌تر فراهم کنم.

وی همچنین خاطر نشان کرد که در توییت‌های بعدی، اطلاعات بیشتری در خصوص تغییرات صورت گرفته در بخش تجهیزات و لوت کردن به اشتراک می‌گذارد. آقای دیلی همچنین گفت که طرفداران سوالات بسیاری از بازی دارند که به‌زودی به آن‌ها پاسخ خواهد داد. به گفته‌ی این کارگردان، در آینده اطلاعات بیشتری درباره‌ی گروه جدید Pirate که به این بازی اضافه شده است، منتشر خواهد شد. همچنین تیم توسعه‌دهنده در حال کار برروی بخش PvP است.

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی Anthem 2.0 مشخص نشده است. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری در خصوص این بازی منتشر شود. شعبه‌ی اصلی استودیوی بایوور نیز در حال حاضر به صورت دورکاری برروی توسعه‌ی عنوان Dragon Age 4 کار می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید